• Informacje na temat:

  agnieszka przed operacją

Artykuły na temat: agnieszka przed operacją
 • Operacje plastyczne gwiazd. Co najczęściej poprawiają sobie celebryci?

  ...oglądanych seriali na platformie. W główne role wcielili się tacy aktorzy jak Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Jacek Koman czy Ewa Skibińska. Metamorfoza ostatniej gwiazdy z wymienionych zrobiła na widzach największe wrażenie. Znakomita aktorka grająca w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Ślepnąc od świateł" czy "Prawo Agaty" wygląda dziś zupełnie inaczej. Internauci zwrócili przede...

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska-Pela ofiarą koronawirusa? O co chodzi?

  Kiedy we wrześniu 2017 roku Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli Bożenka z "Klanu", otworzyła swą własną szkołę tańca, mówiła, że to spełnienie jednego z jej największych marzeń. Niestety... aktorka i tancerka nie poradziła sobie ze skutkami pandemii. Najpierw zawiesiła działalność gospodarczą, a kilka dni temu zdecydowała się zamknąć firmę. - Nie stać mnie na dokładanie pieniędzy do biznesu...

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Agnieszka Dygant nie miała łatwego dzieciństwa. Tragedie spadły na nią nagle

  Jako mała dziewczynka, Agnieszka Dygant straciła dwie bliskie osoby, drżała o życie mamy. Ich świat zawalił się w jednym momencie. Dlatego teraz wie, jak wielkim wsparciem jest rodzina.

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska chciałaby zatrzymać czas!

  Agnieszka Warchulska, czyli Iza Małek z "Barw szczęścia" i Alina Brylska z "Diagnozy", nie wierzy kobietom, które twierdzą, że dobrze radzą sobie z upływem czasu. - Nie ma we mnie zgody na starzenie się - mówi aktorka.

 • Jak znieczula się Agnieszka Więdłocha?

  Największą popularność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w "Czasie honoru". Teraz z powodzeniem gra anestezjolożkę w serialu "Lekarze". Agnieszka Więdłocha wyznaje, jak sama się... znieczula.

 • "Na Wspólnej": Darek zniszczy Agnieszkę?

  Darek zniszczy Agnieszkę? Agnieszka budzi się pod drzwiami swojego mieszkania. Darek - udając troskliwego - wprowadza ją do środka. Do Olszewskiej wydzwania zdenerwowana Weronika - dlaczego nie ma jej w sądzie? Przecież dzisiaj rozprawa w sprawie Roberta! Agnieszka nieporadnie zaczyna się zbierać - przed wyjściem Darek polewa jej alkohol... Smolny przed premierą Smolnemu śnią się koszmary...

 • Agnieszka Szulim: Sylwester, ciepła bielizna i operacje plastyczne

  W ostatnią noc roku krakowski Rynek Główny zamieni się w gigantyczną estradę. Wystąpią słynni polscy wykonawcy, a krakowianie i widzowie TVN-u będą się bawić przy najlepszej muzyce - zapewnia jedna z prowadzących zabawę, Agnieszka Szulim.

Wideo na temat: agnieszka przed operacją
 • Przed północą

  Reżyser filmu "Przed wschodem słońca" i "Przed zachodem słońca" przedstawia ostatnią część trylogii okrzykniętej przez krytyków największym romansem współczesnego kina, w którym swoje życiowe role zagrali Julie Delpy i Ethan Hawke. Po raz pierwszy spotkali się prawie dwadzieścia lat temu przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Spędzili ze sobą noc, by rozstać się i znów na siebie trafić po dziewięciu latach przed zachodem słońca w Paryżu. Od tamtego lata minęło kolejnych dziewięć lat....

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.