• Informacje na temat:

  agnieszka szulim 2010

Artykuły na temat: agnieszka szulim 2010
 • Agnieszka Szulim-Badziak pouczona

  Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, przekazał w piątek, 1 czerwca, Agnieszce Szulim-Badziak pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na śniadanie".

 • Szulim: Ludzie lubią wpadki

  ...- Czy Agnieszka Szulim straci pracę? - pytała ostatnio cała Polska. Dziś już wiemy - nie straci, ale musi wyciągnąć naukę z ostatnich wydarzeń.

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • Szulim i najpiękniejsze Polki

  ...o godz. 21. Galę poprowadzą Agnieszka Szulim i Maciej Miecznikowski a na scenie, oprócz kandydatek do tytułu Miss Polonia 2010, zaprezentują się również zespoły Blue Cafe i Video oraz Iwona Węgrowska.

 • Szulim: To prawdziwa bitwa o widza

  Agnieszka Szulim od lat związana jest z telewizją śniadaniową TVP. Przy okazji nowej odsłony "Pytania na śniadanie" prezenterka opowiada o jej przygodzie z porannym programem.

 • Szulim-Badziak zawieszona za marihuanę

  Agnieszk Szulim-Badziak, prowadząca poranny program w TVP2 "Pytanie na śniadanie", została tymczasowo zawieszona - podaje "Super Express".

 • Dwójka królowała w Sylwestra

  W sylwestrową noc większość widzów wybrała Dwójkę i koncert "Gwiezdna Odyseja 2009/2010". O północy wraz z TVP2 noworoczny toast wzniosło prawie 4,5 milionów widzów w grupie 4+, co stanowiło 35 proc. udziałów.

 • Brytyjska gwiazda wystąpi w Bydgoszczy

  Znamy już pierwsze gwiazdy, które wystąpią na Bydgoszcz Hit Festiwalu - na scenie pojawi się grupa Feel oraz Sophie Ellis-Bextor. Piotr Kupicha z zespołem zagra w drugim dniu festiwalu, a brytyjska piosenkarka pierwszego dnia, uświetniając konkurs na "Polski Hit Lata 2010".

 • Bydgoszcz: Edyta Górniak i inni

  ...będą: Edyta Górniak, Ewa Farna, Sophie Ellis Bextor i Junior Caldera. Gospodarzami bydgoskich koncertów będą Agnieszka Szulim-Badziak i Maciek Kurzajewski z TVP2 oraz Kinga Zdrojewska i DJ Jankes(...)Piotr Kupicha z zespołem zagra w drugim dniu festiwalu, a brytyjska wokalistka Sophie Ellis Bextor - pierwszego dnia, uświetniając konkurs na "Polski Hit Lata 2010". Bydgoszcz Hit Festiwal to trzecia...

 • Nie tylko amatorzy. Ale czy to źle?

  ...w 'Kawie czy herbacie'. Szok i czyste zło. Gdyby występy w tym programie robiły z ludzi profesjonalistów, to Agnieszka Szulim byłaby już Leszkiem Kołakowskim" - napisał Wojewódzki. Ada i jej zespół(...)) i "Folkorabel" (2010). Do sukcesów Enej może zaliczyć m.in. nagrodę dziennikarzy w konkursie na Union Of Rock Węgorzewo (2006), a także występ przed kilkusettysięczną publicznością na Przystanku Woodstock...

Zdjęcia na temat: agnieszka szulim 2010
Dyskusje na temat: agnieszka szulim 2010
 • Re: Aktorka podczas VI edycji Warsaw Fashion Street 2010, 27 czerwca 2010.

  Jaki nowy image ...? To jest charakteryzacja na niedzielny pokaz "Warsaw Fashion Street" podobną upiorną stylizację miały: Dominika Łakomska, Agnieszka Szulim i Ada Fijał . Swoją drogą nie wiem komu zależało, aby tak oszpecić te śliczne dziewczyny i narazić je na tyle nieprzyjemnych komentarzy. Kożuchowską jakoś można było ubrać w ładną sukienkę i elegancko uczesać .