• Informacje na temat:

  agnieszka szulim i jej mąż

Artykuły na temat: agnieszka szulim i jej mąż
 • Jej mąż jest zazdrosny o Kammela

  Agnieszka Szulim opowiada o pięknych, choć krótkich greckich wakacjach i wiele obiecującej porannej współpracy z Tomaszem Kammelem, o którego... jej mąż jest bardzo zazdrosny.

 • Agnieszka Szulim: Uwielbiam motocykle

  Agnieszka Szulim ma wiele zainteresowań. Popularna prezenterka opowiada o swej miłości do Nowego Jorku, książek i... motocykli.

 • Nie umie gotować, ale lubi motocykle

  Agnieszka Szulim, atrakcyjna prezenterka TVP, przyznaje, że jest kapryśną "córeczką tatusia", która nie potrafi gotować, za to na wiosnę planuje zakup nowego... motocykla!

 • Również wakacje spędzą razem

  Od kilku miesięcy Agnieszka Szulim i Roman Czejarek spotykają się regularnie, co poniedziałek, jako prowadzący "Pytania na śniadanie". Nie inaczej będzie latem, choć bardziej wyjazdowo.

 • Natalia Siwiec: Lekarze odmówili mi operacji nosa

  Natalia Siwiec przyznała w programie Agnieszki Szulim "Na językach", że jej największym kompleksem jest... nos.

 • "Taniec z gwiazdami"? Niekoniecznie

  Ostatnie tygodnie były dla Agnieszki Szulim niezwykle trudne. Zwolniono ją z pracy, przeprowadziła się do nowego domu i cudem znalazła nowe zajęcie. W ciężkich chwilach wspierał ją partner.

 • "Aplauz, aplauz!": Kasia i Beata bohaterkami odcinka; odpadły dwa duety

  .... W roli prowadzącej występuje Agnieszka Szulim . Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Natalia i Grzegorz , którzy mimo iż odpadli na etapie castingowym, otrzymali od jurorów tzw. "dziką kartę(...) zgromadzona w studiu. Wiele emocji wzbudziła opowieść Kasi i jej mamy Beaty . Mąż kobiety był alkoholikiem, a ona zdobyła się na odwagę, by go zostawić i samodzielnie wychować dzieci. "Jestem z nas...

Wideo na temat: agnieszka szulim i jej mąż
 • Agnieszka Woźniak-Starak koneserką sztuki! "Puste ściany są smutne"

  głównie młodych artystów. Kolekcja jest już tak bogata, że obrazy nie mieszczą się na ścianach. Agnieszka i jej mąż biorą również udział w aukcjach dzieł sztuki, często charytatywnych, podczas których(...)Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak przeszła długą drogę od "pindy siedzącej przy kwiatku" do żony syna miliarderów. Ostatnio prezenterka pojawiła się na jednym z wernisaży. W wywiadzie zdradziła