• Informacje na temat:

  agnieszka szulim modelka

Artykuły na temat: agnieszka szulim modelka
 • Karolina Malinowska zachwycona zaręczynami Szulim. "Romantyczne. Niedzisiejsze. Piękne"

  Piotr Woźniak-Starak (32 l.) i Agnieszka Szulim (37 l.) skradli całą uwagę na imprezie stacji TVN. Wszystko przez to, że w trakcie balu milioner oświadczył się dziennikarce! Takim obrotem sprawy zachwycona jest Karolina Malinowska.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Agnieszka Szulim opowiada Kwaśniewskiej o powiększeniu biustu!

  Agnieszka Szulim opowiedziała o swojej słynnej już operacji plastycznej!

 • Kto u boku Urbańskiego?

  Agnieszka Szulim i Magda Mielcarz. Która z nich poprowadzi nowy program?

 • Agnieszka Szulim nadal nie rozumie oburzenia po wypowiedzi Lizuta! "Mikołaj powiedział prawdę"

  ...odcinku postanowił więc przeprosić za "ryje", choć oburzonym zarzucił hipokryzję. W obronie kolegi stanęła też przyszła miliarderka i nowa przedstawicielka polskich elit, Agnieszka Szulim Badziak(...) wkurzyli się też faceci, których dziewczyny są modelkami. Ale Mikołaj powiedział prawdę, bo to jest jeden z nielicznych zawodów, w których nie trzeba wiele potrafić" - stwierdziła Aga. A jak myślicie...

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Szulim zazdrosna o Mielcarz?

  Podobno Agnieszce Szulim nie podoba się, że to Magda Mielcarz , mimo że mniej doświadczona, robi większą karierę w TVP.

 • Na kanapie z kobietą

  Piotr Najsztub już drugi sezon przepytuje najbardziej znane kobiety polskiego show-biznesu. Odpowiedzi nieraz zaskakują nawet jego!

 • Renata Gabryjelska na wesele przybyła w... skrzyni!

  Gdy dziś media żyją ślubem prezenterki Agnieszki Szulim (38 l.) i dziedzica fortuny Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.), tak przed laty rozpalał do czerwoności mariaż Renaty Gabryjelskiej (44 l.) i Stanisława Tyczyńskiego (58 l.). Fantazją przebili Staraków. Bo ci po prostu wzięli ślub w Wenecji. Z przepychem, to fakt, ale cóż to znaczy wobec ułańskiej fantazji Stanisława Tyczyńskiego?

 • ...skompletować garderobę! Agnieszka Szulim (38 l.) może sobie pozwolić na kupno ubrań, butów i dodatków, na które nie stać większości celebrytek. Nie zawsze jednak noszenie markowych rzeczy wychodzi na...

Wideo na temat: agnieszka szulim modelka
 • Lekarze odmówili Siwiec operacji

  Natalia Siwiec przyznała Agnieszce Szulim w programie "Na językach", że jej największym kompleksem jest nos. "Byłam w wielu klinikach i chciałam go zoperować i każdy lekarz odmówił mi operacji. Nawet w Polsce dwóch mi odmówiło" - zdradziła modelka. (Źródło: TVN/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...