• Informacje na temat:

  agnieszka szulim nie chce dzieci

Artykuły na temat: agnieszka szulim nie chce dzieci
 • Agnieszka Szulim poprowadzi nowy show "Aplauz, Aplauz!"

  Jesienią na antenie TVN zadebiutuje nowy program rodzinny "Aplauz, Aplauz!", w którym wystąpią wokalnie uzdolnione dzieci z równie zdolnymi rodzicami lub dziadkami. Show poprowadzi Agnieszka Szulim.

 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.

 • Okres buntu Agnieszki Szulim

  W "Stylowym magazynie", którego nowe odcinki pojawią się od września w TVN Style, Agnieszka Szulim omówi aktualne i kontrowersyjne zagadnienia bliskie każdej kobiecie.

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  ...- Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

 • Czy Małgorzata Ohme wystąpiłaby z dziećmi w programie "Aplauz, aplauz"?

  Psycholog Małgorzata Ohme nie chce potęgować stresu wśród dzieci w programie "Aplauz, aplauz". Jest w jury, by dodawać im otuchy. - Udział w programie jest przygodą, odskocznią od tego, co robię na co dzień, trochę pobytem w spa - mówi pani Małgorzata.

 • Piotr Rubik: Dwa razy płakałem ze wzruszenia

  W programie "Aplauz, aplauz!" nie tylko dzieci spełniają swoje marzenia o śpiewaniu - mówi Piotr Rubik. Jego zdaniem także wielu dorosłych uczestników talent show odkrywa w sobie talent i pasję do śpiewu. Muzyk nie ukrywa, że występy niektórych duetów wywołały w nim silne emocje, zdarzyło mu się nawet płakać ze wzruszenia.

 • "Aplauz, aplauz!": Ania i Kinga wygrywają program

  W wielkim finale pierwszej serii "Aplauz, aplauz!" o główną nagrodę walczyły cztery duety. Na scenie wokalnie uczestników wsparli także jurorzy talent show. Program z jednym punktem przewagi nad konkurencyjną parą wygrały Ania i Kinga Gurgul.

 • "Aplauz, aplauz!": Kasia i Beata bohaterkami odcinka; odpadły dwa duety

  W kolejnym odcinku "Aplauz, aplauz!" z programu odpadły dwa duety. W dalszym etapie nie zobaczymy Malwiny i Macieja oraz Nicole i Kryspina.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

Wideo na temat: agnieszka szulim nie chce dzieci
 • Agnieszka Szulim ma w telefonie "rozbierane zdjęcia"

  W ostatnim odcinku programu „Kuba Wojewódzki” Agnieszka Szulim wyznała, że showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one(...) słychać u sąsiada. Tym samym okazało się, że miałam jakieś swoje odważne zdjęcia w telefonie, zresztą nie ja jedyna jak myślę – mówi Agnieszka Szulim. W programie prezenterka była bardzo szczera