• Informacje na temat:

  agnieszka wagner listy do m

Artykuły na temat: agnieszka wagner listy do m
 • ​Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Listów do M."

  We wtorek 21 stycznia padł pierwszy klaps na planie filmu "Listy do M. 4". Reżyserem czwartej części popularnej serii będzie znany z telewizyjnych produkcji Patrick Yoka ("rodzinka.pl", "Świat według Kiepskich"), dla którego będzie to kinowy debiut. Do swoich ról powrócą Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, ale do obsady zaproszono też nowe gwiazdy. Premiera została zaplanowana na...

 • Agnieszka Wagner: Reżyserzy często chcą ją rozebrać

  ...wiedźmy" - Agnieszka Wagner mówiła w rozmowie z "Tele Tygodniem". W środę, 17 grudnia, aktorka obchodzi 45. urodziny.

 • Rekord "Listów do M."

  Już dawno filmowi krytycy i widzowie nie byli tak zgodni. Komedia romantyczna "Listy do M." w miniony weekend podbiła serca niemal 400 tysięcy widzów!

 • "Listy do M 2": Malajkat zdominowany przez kobiety!

  ..."Wiadomość o drugiej części spadła na mnie jak z nieba. Byłem zaskoczony, ale też bardzo zadowolony" - mówi Wojciech Malajkat, odtwórca jednej z głównych ról w filmie "Listy do M 2". W komedii jeszcze bardziej romantycznej aktor ponownie wcielił się w Wojciecha, a partnerują mu Agnieszka Wagner i Julia Wróblewska.

 • "Listy do M." wciąż zachwycają!

  Już prawie półtora miliona widzów obejrzało komedię romantyczną "Listy do M.". Tym samym film staje się przebojem tego sezonu. Tytułem zachwycony jest także producent kinowych hitów "Notting Hill" i "To właśnie miłość".

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Zabawne i wzruszające "Listy do M."

  ..., Agnieszka Dygant, Wojciech Malajkat, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Bujakiewicz, Beata Tyszkiewicz, Leonard Pietraszak, Lech Ordon i Julia Wróblewska. Przeczytaj recenzję "Listów do(...) film według prawideł warsztatu. Daleki jestem od porównań polskich filmów z Amerykanami i Anglikami, bo oni są mistrzami w robieniu komedii romantycznych. Ale reklamuję 'Listy do M.' z otwartą przyłbicą...

 • "Listy do M.": Komedia bardzo romantyczna?

  Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska i Paweł Małaszyński znaleźli się w obsadzie komedii romantycznej "Listy do M.", która trafi do kin 11 listopada. Reżyserem filmu jest Mitja Okorn.

 • "Listy do M.": Przebój roku!

  ..."Listy do M." są najchętniej oglądaną produkcją tego roku. Tytuł obejrzało już 1 823 860 widzów - tym samym film zdetronizował komedię "Och, Karol 2", która z wynikiem ponad 1 700 000 widzów była liderem polskiego box office'u.

 • Czym uwodzą "Listy do M."?

  Karolak, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Wagner, Leonard Pietraszak, Wojciech Malajkat, Katarzyna Bujakiewicz, Roma Gąsiorowska, Beata Tyszkiewicz. "Ten film pokazuje w sposób bardzo subtelny, że szczęście(...) odkryje Wojciecha... Małgorzata (Agnieszka Wagner) Perfekcyjna do bólu, zimna jak lód i niewzruszona jak skała dyrektorka radia. Dyryguje firmą i mężem Wojciechem, z równym zaangażowaniem i nie znosząc...

Dyskusje na temat: agnieszka wagner listy do m