• Informacje na temat:

  agnieszka walter aktorka

Artykuły na temat: agnieszka walter aktorka
 • Katarzyna Walter: Kocham taniec i życie

  Znakomita aktorka. Odważna i pewna siebie kobieta. Mówi, że lubi grać skomplikowane postaci. Takie jak Alicja Ptak z "Pensjonatu Pod Różą" i Agnieszka Olszewska z "Na Wspólnej".

 • Katarzyna Walter: Seria nieszczęść

  Grana przez Katarzynę Walter w "Na Wspólnej" Agnieszka wróci do alkoholowego nałogu. Będzie to dla niej sposób na zapomnienie o nieudanym związku ze znacznie młodszym mężczyzną. Aktorka twierdzi, że jej bohaterka odznacza się silną osobowością, nie ma więc wątpliwości, że wkrótce na nowo ułoży sobie życie.

 • Katarzyna Walter o miłości z dużo młodszym facetem

  Katarzyna Walter nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Zdaniem aktorki taki romans sprawia, że starsze kobiety czują się wciąż atrakcyjne i nie poddają się fizycznej oraz mentalnej ociężałości. Sama również związałaby się z młodszym mężczyzną.

 • Katarzyna Walter: Skalpel? Boję się, ale o tym myślę

  Katarzyna Walter chętnie korzysta z odmładzających możliwości, jakie daje dermatologia estetyczna. Z zabiegów korzysta jednak z umiarem, aby zachować naturalny wygląd. Obawia się natomiast operacji plastycznych, które mogą mieć negatywne skutki dla zdrowia. Nie wyklucza jednak, że kiedyś zdecyduje się na taki zabieg.

 • "Obywatel Jones": Agnieszka Holland walczy o Złotego Niedźwiedzia

  ...głównego festiwalu. Uroczysta, berlińska premiera produkcji odbędzie się w niedzielę, 10 lutego. Agnieszka Holland już dwukrotnie walczyła o Złotego Niedźwiedzia - najważniejszą nagrodę Berlinale(...) aktorka Juliette Binoche.  Thriller polityczny "Obywatel Jones" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku. W międzynarodowej obsadzie wschodzące zagraniczne gwiazdy: James Norton ("Wyścig...

 • "Na Wspólnej": Alkohol i rak

  Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu "Na Wspólnej" jest prawniczką, choć częściej widzowie obserwują jej zmagania z alkoholem niż na sali sadowej. Jednak po powrocie z odwyku jest pełna optymizmu i chęci do działania.

 • Żmuda Trzebiatowska najlepsza

  Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" przetańczony został w rytmach pasodoble i foxtrota. Z programem pożegnała się tym razem aktorka, Katarzyna Walter. Zdaniem jury, kompletnie "posypała się jej współpraca z partnerem", Krzysztofem Hulbojem.

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.

 • Znamy laureatów 10. Netia Off Camera

  ..."Ostatnia Rodzina" Jana P. Matuszyńskiego z Krakowską Nagrodą Filmową i Nagrodą Publiczności, "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego z nagrodą Kulczyk Foundation, Agnieszka Holland laureatką nagrody Pod Prąd - tak zakończył się w niedzielę, 7 maja, festiwal Netia Off Camera w Krakowie.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Kulesza - aktorka z serialu "Hela w opałach" i Stefano Terrazzino Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - bokser i Agnieszka Pomorska Katarzyna Walter - aktorka i Krzysztof Hulboj Steve Allen - windsurfer(...) krótki taneczny układ, dający przedsmak tego, co na antenie TVN zobaczymy już we wrześniu. Jesienią na parkiecie zawirują aktorki i aktorzy: Agata Kulesza, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Walter...

Zdjęcia na temat: agnieszka walter aktorka