• Informacje na temat:

  agnieszka warchulska

Artykuły na temat: agnieszka warchulska
 • "Barwy szczęścia": Czas się pożegnać... Agnieszka Warchulska odchodzi z serialu?

  Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Warchulska, która od kilku miesięcy wciela się w „Barwach szczęścia” w Izę Małek, wkrótce może zniknąć z serialu. Grana przez nią bohaterka podejmie bowiem decyzję o wyprowadzce z Warszawy!

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska chciałaby zatrzymać czas!

  Agnieszka Warchulska, czyli Iza Małek z "Barw szczęścia" i Alina Brylska z "Diagnozy", nie wierzy kobietom, które twierdzą, że dobrze radzą sobie z upływem czasu. - Nie ma we mnie zgody na starzenie się - mówi aktorka.

 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołącza do obsady!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła 47-letnia obecnie Agnieszka Warchulska, której bohaterka Iza Małek zaburzy z wielkim trudem wypracowany spokój w małżeństwie Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki).

 • Agnieszka Warchulska uwodzi "absolwenta"

  Agnieszka Warchulska, która w serialu "Na krawędzi" wcieliła się w technik policyjną Jolkę, wyznała nam, że scenariusz drugiego sezonu jest już gotowy. - Rzadko robi się u nas projekty na takim poziomie - mówi. Najpierw jednak zobaczymy ją w teatrze.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołączyła do obsady serialu

  ...w 1. sezonie "Na dobre i na złe", Alicji Schmidt w "M jak miłość" (wcielała się w nią przez ponad 4 lata) oraz Kamili Koralczyk w "Pogodzie na piątek".  Agnieszka Warchulska wcale nie miała zamiaru zostać(...) wywołało śmiech pozostałych członków komisji, a młodziutką kandydatkę na akrorkę wprawiło w niezbyt sympatyczny nastrój. Na szczęście Agnieszka Warchulska nie straciła rezonu i egzamin zdała...

 • Agnieszka Warchulska ucieka stopem

  Sporo grała w serial ach: "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Miasteczko", epizody w "Kryminalnych" i "Sforze" - jednak czuć w niej większy potencjał, niż tylko na aktorkę ambitnych produkcji telewizyjnych. Teraz debiutuje główną kinową rolą w debiucie reżyserskim Anny Jadowskiej "Teraz ja" (premiera już w piątek, 7 lipca). W kogo wcieliła się Agnieszka Warchulska?

 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Mają coraz więcej powodów do radości!

  Agnieszka Warchulska (47 l.) i Przemysław Sadowski (44 l.) przetrzymali najgorsze. Teraz może być już tylko lepiej...

 • Agnieszka Warchulska w "Ciszy"

  Metalowa supergrupa Black River nakręciła teledysk do balladowego utworu "Silence" . W klipie ponownie pojawiła się znana fanka zespołu, popularna aktorka Agnieszka Warchulska.

Zdjęcia na temat: agnieszka warchulska
Wideo na temat: agnieszka warchulska
 • "Zoom na miasto": Odcinek 262.

  Dziś w programie: - zabierzemy Was na pokaz najnowszej kolekcji duetu MMC: Aneta Kręglicka, Tomasz Jacyków, Roma Gąsiorowska, Natalia Kukulska, Joanna Górska, Rafał Michalak, Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke, Ilona Majer - byliśmy na premierze filmu "Powrót": Magdalena Łazarkiewicz, Stanisław Cywka, Tomasz Sobczak, Katarzyna Herman, Sandra Drzymalska, Agnieszka Warchulska, Dawid Rostkowski

 • Trick

  "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

Dyskusje na temat: agnieszka warchulska