• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha
 • "Proceder": Agnieszka Więdłocha - nietypowa dziewczyna rapera

  W "Procederze", filmowej historii inspirowanej życiem gwiazdy ulicznego rapu, Tomasza Chady, Agnieszka Więdłocha kreuje postać jego dziewczyny. Monika nie tylko zdobyła jego serce, ale próbowała też przeciągnąć go na jasną stronę życia.

 • Agnieszka Więdłocha o małżeństwie

  Małżeństwo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę - uważa Agnieszka Więdłocha. Jej zdaniem decyzja o ślubie zawsze jest trudna, wynikać powinna natomiast wyłącznie z własnej potrzeby. Małżeństwo zawierane pod presją może bowiem prowadzić tylko do problemów.

 • Agnieszka Więdłocha: To koniec ważnego etapu

  ..."Pozostaje mi wspominanie tego czasu ze wzruszeniem. Z Maćkiem Stuhrem spędziłam na planie więcej czasu niż niejedna prawdziwa para!" - przyznaje Agnieszka Więdłocha, która po raz trzeci i ostatni wciela się w Anię, główną bohaterkę serii "Planeta Singli". Najnowsza odsłona cyklu zadebiutuje na ekranach polskich kin 8 lutego.

 • Agnieszka Więdłocha: Dość plotek!

  Dziewczyna z sąsiedztwa, która marzy o wielkiej miłości - taką rolę w serialu "Powiedz TAK!" gra Agnieszka Więdłocha. Niebawem aktorkę będzie można zobaczyć także na ekranach kin w filmie "Gejsza".

 • Agnieszka Więdłocha: Gotowa na miłość

  Agnieszka Więdłocha świetnie odnalazła się w tytułowej roli: - Też jestem ambitna, też cały czas muszę sobie coś udowadniać. Nie innym, ale sobie. Jestem taką osobą, która wszystko chce zrobić sama(...) Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski...

 • "Kobieta sukcesu": Agnieszka Więdłocha robi karierę w Warszawie

  ...momencie po prostu musi przystopować, bo jej życie zaczyna się rozsypywać - powiedziała Więdłocha. W filmie zobaczymy również Mikołaja Roznerskiego i Bartosza Gelnera, a także Tomasza Karolaka, Małgorzatę...

 • Agnieszka Więdłocha: Ostrożna i spontaniczna

  W styczniu 30. urodziny, w lutym debiut w "Planecie singli", od marca nowy serial "Powiedz tak!". Agnieszka Więdłocha, przyznaje, że o wizji własnego ślubu jeszcze nie myślała. "Jestem spontaniczna" - mówi aktorka. A o show z gwiazdami? "Jestem ostrożna" - dodaje.

 • Agnieszka Więdłocha lubi aktorskie wyzwania

  Agnieszka Więdłocha lubi grać role, które wymagają od niej dużego zaangażowania, wysiłku i wyobraźni. Lubi bohaterki skomplikowane, z życiowymi skazami. Kreując taką postać, może bowiem zaprezentować całą paletę swoich umiejętności. Choć zawód wymaga wiele poświeceń, a praca na planie bywa bardzo wyczerpująca, to dla niej najważniejszy jest efekt końcowy i uznanie w oczach widzów.

 • Agnieszka Więdłocha rozprawia się z przeszłością

  ...współczesna komedia - nie tylko czarna, ale i romantyczna. W roli Elizy występuje Agnieszka Więdłocha, w Konrada wciela się Antoni Pawlicki. Autorem sztuki jest Michał Walczak. Czym jest to zagadkowe polowanie na łosie, pojawiające się w tytule? "Tak naprawdę, to jest walka z przeszłością. Trzeba pozałatwiać sprawy z przeszłości, żeby móc zacząć kolejny etap w swoim życiu" - Więdłocha, w rozmowie...

 • Agnieszka Więdłocha: Nie warto tracić czasu

  ...- Nie dogodzimy wszystkim, dlatego wychodzę z założenia, że nie warto tracić czasu na zastanawianie się, co pomyślą inni - przyznaje Agnieszka Więdłocha, prywatnie narzeczona aktora Antoniego Pawlickiego. Zagrała pani gościnnie w "Świecie według Kiepskich". Co to za rola? - Wcielam się w postać Ingrid Bergman ze słynnej "Casablanki", W ramach przygotowań do roli mogłam po raz kolejny obejrzeć...

Zdjęcia na temat: agnieszka więdłocha
 • Agnieszka Więdłocha
 • Aśka (Agnieszka Więdłocha)?
Wideo na temat: agnieszka więdłocha
Dyskusje na temat: agnieszka więdłocha