• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha czy ma

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha czy ma
 • Agnieszka Więdłocha o małżeństwie

  Małżeństwo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę - uważa Agnieszka Więdłocha. Jej zdaniem decyzja o ślubie zawsze jest trudna, wynikać powinna natomiast wyłącznie z własnej potrzeby. Małżeństwo zawierane pod presją może bowiem prowadzić tylko do problemów.

 • Agnieszka Więdłocha: To koniec ważnego etapu

  ..."Pozostaje mi wspominanie tego czasu ze wzruszeniem. Z Maćkiem Stuhrem spędziłam na planie więcej czasu niż niejedna prawdziwa para!" - przyznaje Agnieszka Więdłocha, która po raz trzeci i ostatni wciela się w Anię, główną bohaterkę serii "Planeta Singli". Najnowsza odsłona cyklu zadebiutuje na ekranach polskich kin 8 lutego.

 • Agnieszka Więdłocha: Dość plotek!

  Dziewczyna z sąsiedztwa, która marzy o wielkiej miłości - taką rolę w serialu "Powiedz TAK!" gra Agnieszka Więdłocha. Niebawem aktorkę będzie można zobaczyć także na ekranach kin w filmie "Gejsza".

 • Agnieszka Więdłocha: Gotowa na miłość

  ..."Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. W roli tytułowej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Partnerują jej Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa. W pozostałych rolach m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop. Premiera filmu jest planowana na 8 marca.

 • Agnieszka Więdłocha: Ostrożna i spontaniczna

  W styczniu 30. urodziny, w lutym debiut w "Planecie singli", od marca nowy serial "Powiedz tak!". Agnieszka Więdłocha, przyznaje, że o wizji własnego ślubu jeszcze nie myślała. "Jestem spontaniczna" - mówi aktorka. A o show z gwiazdami? "Jestem ostrożna" - dodaje.

 • Agnieszka Więdłocha lubi aktorskie wyzwania

  Agnieszka Więdłocha lubi grać role, które wymagają od niej dużego zaangażowania, wysiłku i wyobraźni. Lubi bohaterki skomplikowane, z życiowymi skazami. Kreując taką postać, może bowiem zaprezentować całą paletę swoich umiejętności. Choć zawód wymaga wiele poświeceń, a praca na planie bywa bardzo wyczerpująca, to dla niej najważniejszy jest efekt końcowy i uznanie w oczach widzów.

 • Agnieszka Więdłocha rozprawia się z przeszłością

  ...współczesna komedia - nie tylko czarna, ale i romantyczna. W roli Elizy występuje Agnieszka Więdłocha, w Konrada wciela się Antoni Pawlicki. Autorem sztuki jest Michał Walczak. Czym jest to zagadkowe(...)Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla jej rodziców. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha...

 • Agnieszka Więdłocha: Nie warto tracić czasu

  Doskonale wie, jak radzić sobie z medialnym szumem. Nie przejmuje się spekulacjami. Niebawem Agnieszkę Więdłochę zobaczymy u słynnych Kiepskich – w roli Ingrid Bergman, a tuż po nowym roku w komedii "Exterminator. Faceci pragną mocniej".

 • Agnieszka Więdłocha pokazuje pazurki

  ...czarownicę Theodorę (w tej roli piękna Mila Kunis).Ale czy na pewno niewinną? - Theodora jest mi bardzo bliska. Bo kiedy i mnie spotyka w życiu coś przykrego, nie godzę się na to i reaguję bardzo emocjonalnie. Tak naprawdę to w ogóle nie dziwię się swojej bohaterce. Że pokazuje pazury, że potrafi walczyć i mścić się. Myślę, że ja też mam w sobie coś takiego - mówi aktorka. "Oz: Wielki i Potężny...

 • Agnieszka Więdłocha: W aktorstwie trzeba dawać coś od siebie

  Agnieszka Więdłocha opowiada o kręceniu komedii romantycznych, chęci ratowania świata, życiu w zgodzie ze sobą oraz różnych obliczach swojego najnowszego filmu "Kobieta sukcesu", który 8 marca zadebiutuje na ekranach polskich kin.

Zdjęcia na temat: agnieszka więdłocha czy ma
Wideo na temat: agnieszka więdłocha czy ma
 • Agnieszka Więdłocha o ślubie: Nikogo nie da się do tego zmusić

  Agnieszka Więdłocha związana jest z Antonim Pawlickim, z którym gra w spektaklu „Polowanie na łosia” warszawskiego Teatru IMKA. W przedstawieniu tym wciela się w postać Elizy, młodej psycholożki, która oczekuje wizyty rodziców, by oznajmić im decyzję o ślubie z Konradem. Mężczyzna, grany przez Antoniego Pawlickiego, odczuwa jednak głęboki strach przed rytuałem oświadczyn. Agnieszka Więdłocha

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 3. odcinka

  (Michał Czernecki), by omówić szczegóły ich wesela. Basia, Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała) i Bartek (Nikodem Rozbicki) oblewają kolejne zlecenie. Barek i Justyna wpadają sobie w oko. Basia zauważa na mieście Artura, który całuje się z inną kobietą. Trwa wieczór panieński Beaty. Wszyscy doskonale bawią się. Basia zastanawia się, czy powinna powiedzieć Beacie o zdradzie Artura

 • "M jak miłość": 18 lat minęło jak jeden dzień

  - Jesteśmy już dojrzali. Myślę, że spokojnie dojedziemy do pełnej dojrzałości, czyli do 21 lat - powiedziała wzruszona Teresa Lipowska i dodała - Jestem jedyną aktorką tutaj, która była na planie(...) aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. W ostatnich kilku sezonach nastąpiła wymiana kadr w "M jak miłość". Pożegnaliśmy się m.in. z Witoldem Pyrkoszem, Joanną

Dyskusje na temat: agnieszka więdłocha czy ma