• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha partner

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha partner
 • "Lekarze": Agnieszka Więdłocha pracuje bez wytchnienia

  Właśnie trwają zdjęcia do piątej serii serialu „Lekarze”. Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicus oraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z „Czasu honoru”.

 • Agnieszka Więdłocha o "Lekarzach" i "Czasie honoru"

  Właśnie trwają zdjęcia do szóstej serii serialu "Lekarze". Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicusoraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z "Czasu honoru".

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha zaręczona z Antonim Pawlickim!

  Agnieszka Więdłocha, gwiazda serialu "Powiedz TAK!" też powiedziała "tak"!

 • Chcę robić nowe rzeczy!

  Agnieszka Więdłocha nie lubi stać w miejscu i oglądać się za siebie. "Chcę robić nowe rzeczy" - mówi. Zdradzamy, co czeka bohaterki, które młoda aktorka gra w serialach "M jak miłość", "Czas honoru" i "Lekarze".

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Więdłocha jest już gotowa na zamążpójście?

  Agnieszka Więdłocha, czyli podkomisarz Ewa Krassowska z 8. serii "Komisarza Aleksa", nie kryje, że kiedyś wydawało się jej, iż nie nadaje się na żonę. - Małżeństwo ze mną byłoby straszne! - powiedziała w jednym z programów telewizyjnych, a wkrótce potem... zaręczyła się z Antonim Pawlickim, czyli Andrzejem Siedleckim z "W rytmie serca".

 • Żeby kochać trzeba wybaczać

  Losy bohaterów serialu, który kochają miliony Polaków, dostarczą nam jesienią niezapomnianych wrażeń. Marta przyjmie pomoc Andrzeja i postanowi dać mu drugą szansę, a Paweł po rozwodzie będzie gotowy na nowy związek.

 • "M jak miłość": Pary w życiu i w serialu

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała oraz Dominika Kluźniak i Karol Pocheć – co ich łączy? Uczucie, a także lista płac.

 • "Komisarz Alex": Idealny kandydat na męża!

  Aż dwie propozycje matrymonialne dostanie Alex, gdy wkroczy na komendę z torbą pełną pysznych kanapek w pysku. To, że czworonożny detektyw byłby świetnym mężem, najpierw zauważy... Puchała (Ireneusz Czop). Z jego opinią od razu zgodzi się Ewa (Agnieszka Więdłocha).

 • ​"Komisarz Alex": Krassowska zostanie zwolniona dyscyplinarnie z pracy w policji?

  Kiedy Leon (Janusz Chabior) zauważy, że w kolejnym śledztwie prowadzonym przez zespół Orlicza (Antoni Pawlicki) nie bierze udziału Ewa (Agnieszka Więdłocha), wprost zapyta Michała, co się stało z uroczą panią detektyw. - Zwolniłem ją dyscyplinarnie - usłyszy.

 • Chcę robić nowe rzeczy!

  Agnieszka Więdłocha nie lubi stać w miejscu i oglądać się za siebie. "Chcę robić nowe rzeczy" - mówi. Zdradzamy, co czeka bohaterki, które młoda aktorka gra w serialach "M jak miłość", "Czas honoru" i "Lekarze".