• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha styl m jak miłość

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha styl m jak miłość
 • "Lekarze": Agnieszka Więdłocha pracuje bez wytchnienia

  Właśnie trwają zdjęcia do piątej serii serialu „Lekarze”. Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicus oraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z „Czasu honoru”.

 • "Komisarz Alex": Bohater i aktor jak bracia!

  ...wielką miłość Romanse, w jakie wdaje się Orlicz, nie są dla niego jedynie przygodami. W każdy swój związek angażuje się w stu procentach, a kobiety, z którymi się spotyka, czują się przy nim bezpieczne i szczęśliwe. Szarmanckim, liczącym się ze zdaniem partnerki i dbającym o jej dobro mężczyzną jest też Antoni Pawlicki. Choć prasa plotkarska przypisuje mu liczne podboje miłosne, on - jak na...

 • Gwiazdy odsłoniły kolana i zadawały szyku na pokazie mody

  Na pokaz nowej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski inspirowanej stylem hollywoodzkich aktorek z lat 40. ubiegłego wieku przyszło mnóstwo znanych z seriali gwiazd. Która wyglądała najefektowniej?

 • Agnieszka Więdłocha o "Lekarzach" i "Czasie honoru"

  Właśnie trwają zdjęcia do szóstej serii serialu "Lekarze". Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicusoraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z "Czasu honoru".