• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha-wywiady

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha-wywiady
 • Jak znieczula się Agnieszka Więdłocha?

  Największą popularność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w "Czasie honoru". Teraz z powodzeniem gra anestezjolożkę w serialu "Lekarze". Agnieszka Więdłocha wyznaje, jak sama się... znieczula.

 • Agnieszka Więdłocha nie jest fanatyczką mody

  Agnieszka Więdłocha ("Lekarze", "Czas honoru", "M jak miłość") nie lubi zwracać na siebie uwagi. Chciałaby, żeby ludzie zachwycali się jej rolami, a nie kreacjami, w jakich pojawia się na czerwonych dywanach.

 • Agnieszka Więdłocha: "Lekarze" i "Gwiezdne wojny"

  Nie wszyscy wiedzą, ale gwiazda "Lekarzy", Agnieszka Więdłocha, wzięła udział w castingu do... nowych "Gwiezdnych wojen"! - To było bardzo budujące i mam nadzieję, że jakoś zaprocentuje - zwierza się młoda aktorka.

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Agnieszka Więdłocha o "Czasie honoru": "Robimy coś ważnego"

  ..."Wszyscy mają poczucie, że robimy coś ważnego, że robimy serial o czymś i pokazujemy bardzo trudny czas, w którym żyli nasi dziadkowie, moi dziadkowie" - mówi Agnieszka Więdłocha, odtwórczyni roli Leny w kultowym serialu "Czas honoru", w rozmowie z Katarzyną Sobiechowską-Szuchtą.

 • Agnieszka Więdłocha: Karetką do potrąconego rowerzysty

  Agnieszka Więdłocha wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że uwielbia kiedy jej popularność jest "wykorzystywana" w słusznej sprawie. Dlatego propozycję udziału w programie dokumentalnym telewizji(...) do tragedii. To jednak nie koniec akcji, z którymi musi zmierzyć się Agnieszka Więdłocha. Czas na udział w wezwaniu ratowników do starszego, schorowanego pana z zaawansowaną demencją. Choroba...

 • Musiał i Więdłocha parą?

  Pojawiły się plotki, że 28-letnia Agnieszka Więdłocha i 19-letni Maciej Musiał mają romans! Trudno nie zauważyć, że aktorzy są sobie bliscy. Ale czy to już miłość?

 • Sylwester gwiazd "M jak miłość"

  Ona spędza ten dzień zwyczajnie, ale w odświętnym stroju. On tradycyjnie na imprezie do białego rana. Dla niej odchodzący rok był pełen nowych wyzwań, dla niego przemyśleń. Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek wierzą, że 2012 rok przyniesie im wiele dobrego.

 • Ice Bucket Challenge w "Świat się kręci"

  ..., Agnieszka Więdłocha, Antek Królikowski oraz Józef Pawłowski. Muzycznie czas umilał zespół Varius Manx. Nowością "Świat się kręci" jest to, że Agata Młynarska poprowadzi program na zmianę z Maciejem(...) filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! źródło...

 • Siódmy sezon "Czasu honoru" o Powstaniu Warszawskim

  ...". W obsadzie serialu pozostaną też m.in. Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Magdalena Różczka, Karolina Gorczyca, Agnieszka Więdłocha czy Olga Bołądź. Scenariusz nowych odcinków(...) ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!