• Informacje na temat:

  agnieszka więdłocha z chłopakiem

Artykuły na temat: agnieszka więdłocha z chłopakiem
 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Agnieszka Więdłocha (30 l.) i Antoni Pawlicki (32 l.) najpierw jedynie grali zakochanych, a w życiu prywatnym spotykali się z innymi. Tamte związki to już przeszłość. A oni zrozumieli, że są sobie pisani.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Agnieszka Więdłocha i jej nowy chłopak są nierozłączni!

  Ona uwielbia Budapeszt, kocha Łódź, w której się urodziła, a do tego jest obiecującą aktorką młodego pokolenia. On - młody, zdolny, lubiący podróże aktor z misją. Nic dziwnego, że Agnieszka Więdłocha(...) przyjaźń. Ostatnio Agnieszka towarzyszyła Sebastianowi w podróży do Tarnowa. To właśnie tam młody aktor odbierał nagrodę za debiut aktorski im. Andrzeja Konica podczas 29. edycji Tarnowskiej Nagrody...

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha zaręczona z Antonim Pawlickim!

  Agnieszka Więdłocha, gwiazda serialu "Powiedz TAK!" też powiedziała "tak"!

 • Sylwester gwiazd "M jak miłość"

  Ona spędza ten dzień zwyczajnie, ale w odświętnym stroju. On tradycyjnie na imprezie do białego rana. Dla niej odchodzący rok był pełen nowych wyzwań, dla niego przemyśleń. Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek wierzą, że 2012 rok przyniesie im wiele dobrego.

 • Kamińska bez narzeczonego, Nowakowska z nowym chłopakiem...

  ...dziecka aktorki, nie odstępował jej nawet na krok. Nowym chłopakiem pochwaliła się z kolei Karolina Nowakowska, czyli Olga Jankowska-Ziober z "M jak miłość". Aktorka sprawiała wrażenie szczęśliwej i bardzo zakochanej. Razem z partnerem z uwagą oglądała propozycje Plicha na nadchodzący sezon. Kreacje z nowej kolekcji projektanta obejrzały też m.in. Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska-Markiewicz...

 • Ostatni klaps na planie "Czasu honoru"

  To już koniec. Na planie "Czasu honoru" padł ostatni klaps, kończący nie tylko piąty sezon serialu, ale zamykający pięcioletnią przygodę młodych aktorów z historią Polski w roli głównej.

 • ​"Komisarz Alex": Ewa pogrzebana żywcem, a Michała porazi prąd!

  Tropiąc groźnego psychopatę, Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) otrą się o śmierć, ale Alex uratuje im życie!

 • Miał okazję grać z najlepszymi

  Do kin wchodzi właśnie najnowszy film z udziałem Antoniego Pawlickiego - "Ostatnia akcja" - a aktor już pracuje na planie następnych produkcji.

Zdjęcia na temat: agnieszka więdłocha z chłopakiem
Wideo na temat: agnieszka więdłocha z chłopakiem
 • Pierwsze miłości celebrytek! "Chciał mnie zaciągnąć za garaż"!

  Agnieszka Więdłocha, Sylwia Gliwa i Weronika Książkiewicz opowiedziały przed kamerami o swoich pierwszych młodzieńczych amorach. Dzięki ich gadatliwości dowiecie się, którą z aktorek chłopak zaciągał za garaż, a która w dość oryginalny sposób próbowała zainteresować swojego wybranka... (TVP/x-news)

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...