• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk a krzysztof włodarczyk

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk a krzysztof włodarczyk
 • Małgorzata Kożuchowska nago! Wernisaż zdjęć Krzysztofa Wellmana

  W Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików przy Placu Zamkowym 8 w Warszawie odbył się wernisaż wystawy "Sceny romantyczne, miłosne i erotyczne w fotosach filmowych Krzysztofa Wellmana". Na jednym ze zdjęć możemy podziwiać Małgorzatę Kożuchowską w stroju Ewy.

 • Włodarczyk już jest

  Już dziś (30 listopada) na rynek trafia długo oczekiwany debiutancki album Agnieszki Włodarczyk, laureatki pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają".

 • Porażka Włodarczyka

  W siódmym odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym na parkiecie pozostało już tylko osiem par, królowała muzyka Abby. Tym razem z parkietowego ringu zszedł pokonany nasz mistrz boksu zawodowego Krzysztof Diablo Włodarczyk.

 • Agnieszka Włodarczyk jak Celine Dion

  W rywalizacji o Perłowy Mikrofon pozostała już tylko piątka uczestników. W sobotę w "jak Oni śpiewają" usłyszmy przeboje nagrodzone Oscarem. Z programem pożegna się Patricia Kazadi bądź Agnieszka Włodarczyk

 • Włodarczyk: To nic nie boli

  ...jest w całkowitym znieczuleniu i nie zostaje po nim żaden ślad" - zachęcała Agnieszka Włodarczyk, która w piosence zaśpiewała razem z Krzysztofem Ibiszem. "To super projekt" - zachwycał się prezenter(...)W piosence pt. "Pomaganie jest trendy!" usłyszymy Krzysztofa Ibisza, Agnieszkę Włodarczyk, Aleksandrę Szwed, Magdę Femme, Piotra Świerczewskiego, Alicję Węgorzewską oraz Paulę Marciniak...

 • Włodarczyk zaśpiewa w Sopocie

  Organizatorzy tegorocznego TOPtrendy ogłosili, że w otwierającym festiwal koncercie TOP wystąpi Agnieszka Włodarczyk, zwyciężczyni programu "Jak Oni śpiewają".

 • "Diablo" Włodarczyk boksuje u Mostowiaków!

  Po wakacjach w sadze rodu Mostowiaków zobaczymy pięściarza Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, zawodowego mistrza świata w wadze junior ciężkiej. Sprawdź, w jakiej roli!

 • Linda i Włodarczyk znowu razem

  Agnieszka Włodarczyk ( "Sara" , "E=mc2" i "Rób swoje, ryzyko jest twoje" ) będzie bohaterką nowego serial u "Dziki". W filmie, który od marca będzie emitowany w Polsacie, wystąpią m.in. Bogusław Linda i Janusz Rewiński.

 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  Po latach przerwy Krzysztof Wieszczek wrócił do sportowej pasji. Szczególnie chętnie uprawia dyscypliny drużynowe, takie jak koszykówka i piłka nożna. Swoich sił spróbował także w niezwykle modnym ostatnio golfie. Nad pole golfowe przedkłada jednak boisko do futbolu.

 • Jak wygram "jOś", to...

  Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski czy Krzysztof Respondek? Kto z tej trójki zdobędzie Perłowy Mikrofon programu "jak Oni śpiewają"? My już wiemy co każdy z finalistów zrobiłby z ewentualną nagrodą...

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk a krzysztof włodarczyk
Wideo na temat: agnieszka włodarczyk a krzysztof włodarczyk
 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  kulisami programu „SuperPies”: Agnieszka Włodarczyk, Aneta Awtoniuk, Dariusz Kuźniak, Grzegorz Siedlecki - Horror na teatralnych deskach. Kto wraca do domu przed północą? Marta Żmuda Trzebiatowska(...)W tym odcinku: - Polskie Nagrody Filmowe trafiły do najlepszych! Joanna Kulig, Grażyna Torbicka, Gabriela Muskała, Aleksandra Konieczna, Paweł Pawlikowski, Janusz Gajos, Krzysztof Zanussi, Piotr

Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk a krzysztof włodarczyk
 • Re: ​"Plebania": Agnieszka Włodarczyk zagra w serialu

  Super Kobieta !!! Ci co ją krytykują zazdroszczą jej urody i powodzenia dlatego tak krytycznie się o niej wypowiadają. Jej życie prywatne to wyłącznie jej sprawa !!! Ważne że jest dobrą aktorką i świetnie wygląda w życiu i na scenie.