• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk i przemysław saleta

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk i przemysław saleta
 • Agnieszka Włodarczyk: Najlepsze momenty w życiu

  Agnieszka Włodarczyk uważa, że udział w programie "Azja Express" był jednym z najlepszych momentów jej życia. Podróż po Azji, którą odbyła w towarzystwie Marii Konarowskiej, nauczyła ją radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szybkiego reagowania. Agnieszka Włodarczyk darzy szacunkiem wszystkich uczestników wyścigu - docenia ich determinację i odwagę do podjęcia tak ekstremalnego wyzwania.

 • Agnieszka Szulim: Najtrudniejszy projekt w moim życiu

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazł się nowy program "Azja Express". W roli prowadzącej zobaczymy w nim Agnieszkę Szulim, a wśród uczestników m.in.: Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana, Hannę Lis, Izabellę Miko, Agnieszkę Włodarczyk, Pascala Brodnickiego i Przemysława Saletę.

 • Wielki ślub w "Pierwszej miłości"

  W "Pierwszej miłości" kolejne romanse i intrygi. Tym razem piękna i urokliwa Anna Bilska (Agnieszka Włodarczyk), która zawróciła w głowie wielu mężczyznom, szykuje się do "wielkiego dnia".

 • Duety gwiazd w nowym show TVN "Azja Express"

  Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji TVN - "Azja Express". W programie wystąpią gwiazdy znane ze szklanego ekranu, a towarzyszyć im będzie Agnieszka Szulim. Show zadebiutuje na antenie jesienią 2016.

 • "Azja Express": Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było

  ...7 września na antenie TVN-u zobaczymy pierwszy odcinek nowego show stacji "Azja Express". - Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było. To program, w którym ludzie dają z siebie wszystko - zdradza prowadząca Agnieszka Szulim.

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

 • Doda, Kupicha i Sasha razem

  ...25 lutego poznamy laureatów nagród Viva Comet 2010 - najwięcej szans na wygraną mają m.in. Doda, Paulla i Agnieszka Chylińska. Poznaliśmy kolejne szczegóły uroczystej gali.

 • Nergal w "Azja Express 2"?!

  ...pierwszej edycji zaczęły się przygotowania do drugiej. W pierwszym sezonie udział wzięli m.in. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan, Przemysław Saleta, Hanna Lis, Pascal Brodnicki, Izabella Miko i Agnieszka Włodarczyk. Program wygrał duet Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Duety uczestników wyruszają w podróż po krajach Azji (Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia). Do pokonania mają wyznaczoną trasę...

 • Małgorzata Rozenek: Udział w "Azja Express" bardzo nas z Radkiem zbliżył

  ..., Agnieszka Włodarczyk, Pascal Brodnicki i Przemysław Saleta. Gwiazda "Perfekcyjnej pani domu" jest zachwycona wyjazdem. - To był program, który pokazuje, kim, kto jest naprawdę. My się bardzo(...)". Jego gospodynią będzie Agnieszka Szulim. Program zadebiutuje na antenie stacji TVN jesienią tego roku.

 • Najpiękniejsza para Polski

  Wśród nominowanych - w sumie 50 osób - znalazły się m.in. takie gwiazdy, pełne czaru i powabu, jak chociażby Alicja Bachleda-Curuś, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Włodarczyk, czy Justyna Steczkowska(...), Monika Olejnik, Maja Ostaszewska, Dorota Rabczewska, Weronika Rosati, Anja Rubik, Katarzyna Skrzynecka, Justyna Steczkowska, Danuta Stenka, Natasza Urbańska, Anita Werner, Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka...