• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk koniec kariery

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk koniec kariery
 • "Klan": Agnieszka Włodarczyk dołączy do obsady?

  Producenci sagi o rodzinie Lubiczów zaproponowali Agnieszce Włodarczyk rolę w serialu.

 • Agnieszka Włodarczyk zagra w... "Klanie"? Z Krawczykiem!

  Producenci tasiemca o rodzinie Lubiczów zaproponowali Agnieszce Włodarczyk (33 l.) rolę w serialu! Chcą ją obsadzić razem z jej ukochanym!

 • Sukces! Agnieszka Włodarczyk będzie gwiazdą letnich festynów

  Tabloidy nie szczędzą Agnieszce Włodarczyk (34 l.) złośliwości, pisząc, iż organizatorzy letnich imprez nie biorą jej pod uwagę. Tymczasem celebrytka nie narzeka na brak zainteresowania...

 • Włodarczyk zerwała z facetem

  Znana z serial u "Plebania" oraz "13 posterunek", 29-letnia Agnieszka Włodaczyk, znowu jest do wzięcia. Gwiazdka rozstała się ze swoim przyjacielem, biznesmenem Jakubem Sićko.

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na „Pierwszej miłości”

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji. W ciągu zaledwie kilku miesięcy znalazł pracę na planie dwóch kolejnych seriali i ma nowe pomysły na rozwój swojej aktorskiej kariery.

 • Chce kochać i być kochana...

  Dla Agnieszki Włodarczyk, czyli niezapomnianej Wiki Potoczny z "Plebanii", miłość zawsze była najważniejsza w życiu. - Chcę kochać i być kochana - mówiła w wywiadach...

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

 • Perepeczko: Polski Marlon Brando

  Był przystojny, barczysty i zawsze uśmiechnięty. Kochały się w nim wszystkie dziewczyny, bo miał "miękkie serce". Zapamiętaliśmy go jako Janosika, ale warto wiedzieć, że Marek Perepeczko zagrał również wielkie role u Jerzego Hoffmana i Andrzeja Wajdy. Gdyby żył, miałby dzisiaj 71 lat.

Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk koniec kariery
 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  No własnie jestem na poziomie i oceniam zdolności i talent tej pani .Rozgraniczam życie prywatne od talentu , tylko gdzie ON jest ten TALENT ? Aktorka nijaka , nie zagrała głownych ról tylko rólki najczęściej rozebrane , a muzyka ? tak śpiewać to potrafi co drugi człowiek , nic ciekawego . No i na koniec co ze sobą zrobiła ? wyglada jakby miała z 45 lat a to na robienie kariery niestety za pózno