• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk kuba

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk kuba
 • Agnieszka Włodarczyk wygrała w sądzie z byłym narzeczonym!

  Jak donosi „Na żywo”, Agnieszka Włodarczyk (33 l.) dostanie niezły zastrzyk gotówki. Jej były ukochany ma jej ponoć zapłacić aż milion złotych!

 • Włodarczyk: Czas na dziecko

  Jeszcze do niedawna najbardziej liczyły się dla niej aktorstwo i śpiewanie. A teraz Agnieszka Włodarczyk myśli o tym, żeby zostać mamą. Choć wcale nie znaczy to, że kariera pójdzie teraz w odstawkę!

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk przygarnie psa w nowym programie Dwójki

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", znana jest ze swej wielkiej miłości do zwierząt. Zawsze chętnie angażuje się w akcje mające na celu pomoc bezdomnym czworonogom... Wiosną - na oczach widzów TVP2 - zaadoptuje psa z jednego ze schronisk!

 • Włodarczyk: Chce dziecka, ale nie ślubu?

  Choć Agnieszka Włodarczyk mówiła, że już nie bawi jej salonowe życie, często bywa na imprezach. Chce się wyszaleć, zanim zdecyduje się na ciążę?

 • Były Agnieszki Włodarczyk przerywa milczenie

  Byli parą siedem lat. Rozstali się w grudniu 2011 r. Powód? Choć Aga nazywała Jakuba "mężczyzną swojego życia", ich uczucie podobno wypaliło się. Oboje twierdzą, że zaszkodziła im wspólna praca i nadmiar zajęć. Agnieszka większość czasu spędzała we Wrocławiu na planie "Pierwszej miłości", Kuba w stolicy, gdzie ma udziały w firmie zajmującej się monitoringiem produktów multimedialnych. Jest...

 • Bierze to, co chce?!

  Podobno jeśli Agnieszka Włodarczyk zagnie parol na jakiegoś mężczyznę, to na pewno go zdobędzie. Nawet gdy on jest w stałym związku. I ma małe dzieci.

 • Aneta Zając w programie Wojewódzkiego o Włodarczyk!

  ...oznajmiła, że teraz z Krawczykiem w miarę się dogaduje i "wszystko jest bardzo ok"! Dało się jednak wyczuć, że za Włodarczyk wciąż raczej nie przepada! Kuba: Widzisz film z Włodarczyk. Co robisz(...). Niestety, Zając nie okazała się zbyt ciekawą rozmówczynią i nie podłapała konwencji show. Widać było, że Kuba strasznie się męczy, aby cokolwiek z niej wyciągnąć. Jeszcze trudniej zrobiło się, gdy rozmowa...

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

 • Włodarczyk zerwie zaręczyny?

  Pod znakiem zapytania stoi zaplanowany na czerwiec ślub Agnieszki Włodarczyk z biznesmenem Kubą Sićko.

 • Kto jurorem "X-Factor" TVN-u?

  Program "X-Factor" będzie hitem wiosennej ramówki TVN-u. Gwiazdy od miesięcy zabiegają, by zasiąść w jury! Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, ma jednak swoje typy - Maję Sablewską i Kubę Wojewódzkiego!

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk kuba
Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk kuba