• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk pokazała

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk pokazała
 • Agnieszka Włodarczyk: Wszystko zaczęło się od "Sary"

  Aż trudno uwierzyć, że jej aktorka kariera trwa już 18 lat. Zadebiutowała u boku Bogusława Lindy w filmie "Sara". Był rok 1997 i miała wówczas 17 lat. W sobotę, 13 grudnia, Agnieszka Włodarczyk obchodziła 35. urodziny.

 • Włodarczyk pokazała

  Do polskich radio stacji trafił pierwszy singel zwyciężczyni show "Jak oni śpiewają", aktorki Agnieszki Włodarczyk.

 • Agnieszka Włodarczyk jak Celine Dion

  W rywalizacji o Perłowy Mikrofon pozostała już tylko piątka uczestników. W sobotę w "jak Oni śpiewają" usłyszmy przeboje nagrodzone Oscarem. Z programem pożegna się Patricia Kazadi bądź Agnieszka Włodarczyk...

 • Włodarczyk zbliża ludzi

  ...30 listopada ukaże się debiutancka płyta Agnieszki Włodarczyk, laureatki pierwszej edycji programu "Jak ONI śpiewają".

 • Włodarczyk zbliża ludzi

  ...30 listopada ukaże się debiutancka płyta Agnieszki Włodarczyk, laureatki pierwszej edycji programu "Jak ONI śpiewają".

 • Urbańska idzie w ślady Włodarczyk?

  ...chętnie zatrudniają takie osoby, bo dzięki nim mają darmową promocję na łamach kolorowej prasy, która pilnie śledzi każdy krok "gwiazd". Włodarczyk, która zwyciężyła z Urbańską w "Jak oni śpiewają", z "Tańca z gwiazdami" odpadła dość szybko. Tak więc Urbańska ma szansę pokazać, że Włodarczyk nie we wszystkich kategoriach może z nią rywalizować. Trzeba jednak przyznać, że Urbańska będzie miała...

 • "Ja wam pokażę!" już 2 września!

  Krzyżowskiego w roli Adama, a także Martę Lipińską, Krzysztofa Kowalewskiego, Andrzeja Grabowskiego, Pawła Królikowskiego, Hannę Śleszyńską, Agnieszkę Włodarczyk i wielu innych. Reżyserem serialu jest Denis...

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • "Azja Express": Zabawa bogatych w biedaków?

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska nie zgadzają się z opinią, że "Azja Express" to zabawa bogatych w biedaków. Nie uważają się za osoby majętne, podkreślają też, że ich podróż przebiegała w naprawdę trudnych warunkach. Zdaniem aktorek program niesie wiele ważnych treści, a jego celem jest pokazanie jak niewiele trzeba, by poznawać świat.

 • Liszowska już nie zaśpiewa?

  Agnieszka Włodarczyk czy Joanna Liszowska? Która z gwiazd i zarazem najpopularniejszych śpiewających aktorek w edycji mistrzowskiej "jak Oni śpiewają" pożegna się z programem?

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk pokazała
Dyskusje na temat: agnieszka włodarczyk pokazała