• Informacje na temat:

  agnieszka włodarczyk premiera

Artykuły na temat: agnieszka włodarczyk premiera
 • Agnieszka Włodarczyk: Wszystko zaczęło się od "Sary"

  Aż trudno uwierzyć, że jej aktorka kariera trwa już 18 lat. Zadebiutowała u boku Bogusława Lindy w filmie "Sara". Był rok 1997 i miała wówczas 17 lat. W sobotę, 13 grudnia, Agnieszka Włodarczyk obchodziła 35. urodziny.

 • Agnieszka Włodarczyk w Alei Gwiazd!

  Agnieszka Włodarczyk pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd.

 • Marcin Czerwiński i Agnieszka Rylik razem ("Jak lew")

  Ponad 130 tys. odsłon ma już najnowszy teledysk Marcina Czerwińskiego, półfinalisty szóstej edycji "Must Be The Music". W klipie "Jak lew" zagrała Agnieszka Rylik, mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu.

 • Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w mediach

  ..., ale i od koleżanek z branży. "Jesteś mega silną kobietą. Brawo, Aguś! Czekamy na ciebie" - napisała Agnieszka Włodarczyk. "Aga, zadowolenia z tej roboty! Trzymam kciuki" - dodała Anna Kalczyńska(...) opublikowała kolejny. Prezenterka ma dobre wieści dla swoich fanów. Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem z gór, gdzie od dłuższego czasu...

 • Włodarczyk już jest

  Już dziś (30 listopada) na rynek trafia długo oczekiwany debiutancki album Agnieszki Włodarczyk, laureatki pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają".

 • W poniedziałek, 23 października, w warszawskim kinie "Relax", miała miejsce uroczysta premiera najnowszej komedii Konrada Niewolskiego "Job, czyli ostatnia szara komórka" . Film Niewolskiego był jedną z ostatnich premier w Relaksie, który jest zamieniany w supermarket. Z tego powodu wszyscy goście dostali pamiątkowe kaski ochronne na głowę.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  ...27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • "Sara": Bajka dla dorosłych

  ...20 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczki oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • "Azja Express": Zabawa bogatych w biedaków?

  Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska nie zgadzają się z opinią, że "Azja Express" to zabawa bogatych w biedaków. Nie uważają się za osoby majętne, podkreślają też, że ich podróż przebiegała w naprawdę trudnych warunkach. Zdaniem aktorek program niesie wiele ważnych treści, a jego celem jest pokazanie jak niewiele trzeba, by poznawać świat.

 • "Chodziło mi o lekką kontrowersję"

  ..."Zobaczymy jak się rozkręci moja muzyczna kariera. Paradoksalnie zaczęłam dostawać propozycje filmowe" - opowiada Agnieszka Włodarczyk, aktorka i piosenkarka, która w zeszłym roku zadebiutowała albumem "Nie dla oka". Z Agnieszką rozmawiał Tomasz Piekarski (MW Media).

Zdjęcia na temat: agnieszka włodarczyk premiera
Wideo na temat: agnieszka włodarczyk premiera
 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  kulisami programu „SuperPies”: Agnieszka Włodarczyk, Aneta Awtoniuk, Dariusz Kuźniak, Grzegorz Siedlecki - Horror na teatralnych deskach. Kto wraca do domu przed północą? Marta Żmuda Trzebiatowska