• Informacje na temat:

  agnieszka zera

Artykuły na temat: agnieszka zera
 • Agnieszka Grochowska: Najbardziej boję się rutyny

  Szesnaście lat temu debiutowała w filmie "Warszawa", a dzisiaj robi międzynarodową karierę. Agnieszka Grochowska gra w wielkich produkcjach na całym świecie, u boku hollywoodzkich gwiazd, takich jak Matthew Modine i Elle Fanning.

 • Artur "Baron" Więcek: Zero cynizmu

  ...przez Globisza będzie głównym bohaterem? Wydaje się, że w tej historii ogromną rolę odgrywa jego żona, Agnieszka.  - Wiadomo, że postać Adama/Krzysztofa i jego choroba jest głównym źródłem napędu dramaturgiczno-narracyjnego, ale również istotną, jak nie miejscami może nawet bardziej istotną, osobą jest Agnieszka, jego żona, w którą wciela się Kinga Preis. Jej niestandardowe działania, wiara...

 • "TzG 4": Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy ze Sławkiem Uniatowskim

  Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego partnera.

 • Popek w "Tańcu z gwiazdami": Od zera do tancerza

  Podczas treningów, zamiast patrzeć na partnerkę, nie odrywa oczu od swojego odbicia w lustrze. Musi popracować nad ruchem bioder i wzmocnieniem nóg. Rafała Maseraka nazywa "świrem". Poznajmy kulisy udziału Popka w "Tańcu z gwiazdami".

 • Taco Hemingway: Od zera do bohatera

  Jego historia przypomina nieco filmowy scenariusz. W końcu jak to możliwe, że chłopak znikąd stał się nagle najgorętszym nazwiskiem na polskiej scenie rapowej i nie tylko?

 • Agnieszka Kaczorowska z "Klanu" dementuje

  ..."Klan" świętował niedawno jubileusz 2500. odcinka, a Agnieszka Kaczorowska i jej bohaterka zostały królowymi internetu. Po pierwsze, z powodu jej pasji do tańca i plotek o dołączeniu do tanecznego show. I po drugie - bo Bożenka straciła dziewictwo!

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Niespodzianki od Plastic

  Na płycie znalazło się też sporo innych interesujących gości i niespodzianek. Specjalnym bonusem na płycie jest cover wielkiego przeboju Dire Straits "Money For Nothing". Plastic czyli Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski to zespół i duet producencki. "P.O.P." to ich drugi album - zupełnie nowe i zaskakujące brzmienie Plastic w innej niż dotychczas stylistyce. "P.O.P." - Popular Ordinary...

 • NowOsiecka - kobieta wszystkich artystów

  ...zetknięcie z twórczością Agnieszki Osieckiej. Natalia Grosiak - "W dziką jabłoń cię zaklęłam" (muz. Adam Sławiński) Natalia Grosiak: - Agnieszka była maszyną do pisania tekstów. Miała wyobraźnię(...) zapragnęliśmy wyciągnąć z tego tekstu dramaturgię i sprawić, aby nie była lekkim kawałkiem muzyki. Krzysztof Zalewski - "Chwalmy Pana" (muz. Zygmunt Konieczny) Krzysztof Zalewski: - Agnieszka...

 • "Taniec z Gwiazdami": Smykiewicz i Kret odpadają

  ...w ramie" - oceniła, dodając, że dziennikarka zaprezentowała się gorzej niż w debiucie. Para otrzymała 23 punkty. Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli quickstepa. "Jak sam tańczyłeś...

Dyskusje na temat: agnieszka zera