• Informacje na temat:

  agnieszka zielińska

Artykuły na temat: agnieszka zielińska
 • Agnieszka Zielińska-Richter: Konkurs Miss Polonia był dla niej prawdziwą szkołą życia!

  ..., dojdzie do samospaleń i zabicia zwyciężczyni" – opowiadała Agnieszka. Nic dziwnego, że czuła się niepewnie. Tymczasem z Polski nadeszła tragiczna wiadomość – Piotr zginął w wypadku samochodowym. Wstrząśnięta Agnieszka musiała więc liczyć tylko na siebie. "Bardzo to przeżyłam, nie mogłam się pogodzić z jego śmiercią. Za kilka dni miał przylecieć do Indii, żeby wesprzeć mnie w konkursie...

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Agnieszka Szulim: Fotoreporter o mało nie stracił pracy przez Zielińską!

  Agnieszka Szulim (36 l.) w internetowym show Łukasza Jakóbiaka postanowiła nieco obnażyć kulisy polskiego show-biznesu...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Katarzyna Zielińska: Jesteś piękny? Ciesz się!

  Katarzyna Zielińska surowo ocenia polską mentalność. Aktorka, którą Agnieszka Szulim oskarżyła o brak dystansu do siebie, nie akceptuje także tego, co dzieje się w polskich mediach.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • "Barwy szczęścia": Zielińska kontra Dygant

  Dwie spośród nominowanych do Telekamer 2014 aktorek - Katarzyna Zielińska i Agnieszka Dygant, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Agata Przybysz z "Prawa Agaty" - mają szansę po raz trzeci zwyciężyć w plebiscycie "Tele Tygodnia". Do tej pory udało się to tylko jednej aktorce - Małgorzacie Foremniak, czyli Zofii Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe".

 • Ice Bucket Challenge w "Świat się kręci"

  Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Agata Młynarska postanowili dołączyć do światowej akcji na rzecz Stwardnienia Zanikowego Bocznego. Na żywo, w studiu programu "Świat się kręci" podczas premierowego odcinka wykonali Ice Bucket Challenge przypominając widzom charytatywną ideę akcji, której uległ świat sportu, polityki, biznesu i show-biznesu.

 • Kożuchowska wściekła na Zielińską!

  Małgosia widzi, jak Kasia próbuje ją kopiować. "Zielińska stara się naśladować styl Kożuchowskiej. Jej kreacje przypominają te, w których wcześniej pokazała się Gosia. Nawet fryzurę zrobiła sobie podobną, krótko ostrzygła włosy" - zauważa koleżanka aktorek. Nie tylko o wygląd jednak tu chodzi. Zielińska dostrzegła to, o czym mówiła niedawno Agnieszka Szulim: "U nas bohaterkami masowej wyobraźni są...

 • Katarzyna Zielińska: Uczę innych

  Katarzyna Zielińska surowo ocenia polską mentalność. Aktorka, którą Agnieszka Szulim oskarżyła o brak dystansu do siebie, nie akceptuje także tego, co dzieje się w polskich mediach.

Zdjęcia na temat: agnieszka zielińska
Wideo na temat: agnieszka zielińska
 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru – uważa Agnieszka Szulim. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Uczę innych, żeby się cieszyli z tego, że ktoś jest piękny

  Katarzyna Zielińska surowo ocenia polską mentalność. Aktorka, którą Agnieszka Szulim oskarżyła o brak dystansu do siebie, nie akceptuje także tego, co dzieje się w polskich mediach.

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: agnieszka zielińska
 • Re: "Na dobre i na złe": Nie wszystko stracone?

  Trzeba w odpowiednim momencie odejść z serialu , żeby nie utknąć w nim na wieki. Tak zrobiły ostatnio K. Zielińska, M.Wierzbicka. Rola w Belfrze czy będzie duża , czy mała nie wiadomo . W 1 szej części była w każdym odcinku. Ostatnio czytałam wywiad z E. Komarnicką i ona też wspominała , że na razie serial jej daje satysfakcje , ale nastąpi czas , ze odejdzie. A jeżeli chodzi o nowy

 • Re: "Pierwsza miłość": Podwójna randka na stoku

  Nowa Dorota Radosz (Kinga Preis) i Ewa Radosz (Agnieszka Grochowska) Lucyna Zielińska (Magdalena Boczarska) i Natalia Zielińska (Julia Pogrebińska)

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka odejdzie na zawsze? Co dalej z Magdaleną Walach?

  bardzo lubię Walach! to przeciwieństwo tych nadętych malp jak zielińska,kurdej szatan,muszysko, cichopek.........i inne

 • Re: "Na Wspólnej" Hofferowie przegrają walkę o córkę?

  Pola (Agnieszka Sienkiewicz) Julka (Katarzyna Zielińska) Iga (Joanna Koroniewska) Jacek (Rafał Cieszyński) Basia (Katarzyna Bujakiewicz) Klaudia (Agnieszka Więdłocha) Joanna (Ewa Wencel) Paulina (Aleksandra Hamkało) Bartek (Adam Woronowicz) Sandra (Julia Kolberger) Agnieszka (Joanna Kos-Krauze)

 • Re: "Pierwsza miłość": Wigilijne spotkanie aktorów

  Na Planie Dorota Śmiałek (Karolina Gorczyca) Ewa Śmiałek (Magdalena Lamparska) Lucyna Zielińska (Agnieszka Kaczorowska) Basia Żukowska (Agnieszka Sienkiewicz) Daria Michalska (Marcelina Zawadzka) i Weronika Michalska (Marta Wierzbicka) Agnieszka Śmiałek (Honorata Skarbek)

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Jakub Dmochowski, Agnieszka Pilaszewska, Kamilla Baar-Kochańska, Konrad Eleryk, Marta Żmuda-Przebiatowska, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki, Tomasz Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska

 • Re: "Barwy szczęścia": Zielińska kontra Dygant

  Oczywiście, że Agnieszka. Jest naturalna, a to cenię najbardziej. Uwielbiam jej rolę w Prawie Agaty. A Zielińska jest sztuczna i nienaturalna.

 • Re: "Barwy szczęścia": Zielińska kontra Dygant

  Agnieszka jest super aktorką ! Jest najlepsza. Jej rola w Prawie Agaty to po prostu cudoo, uwielbiam ją oglądać, a Zielińska jest meega nienaturalna i nie powinna dostawać nominacji za rólkę tylko w jednym serialiku, która do tego jest bardzo marnie zagrana...

 • Re: Kasia Zielińska już nie pilnuje diety!

  Mariola Elsner (Agnieszka Grochowska) Klaudia Pokas (Olga Frycz) Lucyna Pokas (Barbara Kurdej-Szatan) i Basia Pokas (Magdalena Walach)

 • Re: "Barwy szczęścia": Zielińska kontra Dygant

  Pani Agnieszka Dygant jest taka aktorka na ktora mozna patrzec i patrzec i nie mozna sie nudzic, jest barzo naturlna i to uwazam za prawdziwe aktorstwo, bez zadnych kombi- nacji i sztuczek i dlatego optuje za nia.