• Informacje na temat:

  aguilera makijaz

Artykuły na temat: aguilera makijaz
 • Christina Aguilera bez makijażu

  Jej wizerunek niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje - częściej kojarzona jest z przerysowaną stylistyką niż subtelnością. Zaskoczeniem okazała się zatem okładka magazynu "Paper", na której Christina Aguilera zaprezentowała się bez makijażu.

 • Recenzja Christina Aguilera "Liberation": Powrót do prostoty

  Christina Aguilera długo nie prezentowała nowego autorskiego materiału. W końcu się zebrała i oto jest - "Liberation", jej ósmy album, z okładką manifestującą powrót do korzeni, do prostoty i do prawdy.

 • Christina Aguilera o płycie "Stripped": Zraniono mnie

  Prawie 16 lat po premierze albumu "Stripped" Christina Aguilera przyznała, że negatywne opinie dotyczące jej ówczesnego wizerunku mocną ją dotknęły i wpłynęły na jej kolejne kroki w karierze.

 • Twarzą w twarz, czyli gwiazdy muzyki bez makijażu

  ...​Kilka dni temu Christina Aguilera wywołała poruszenie, pozując bez makijażu do zdjęcia na okładkę magazynu "Paper". Które inne gwiazdy muzyki odważyły się pokazać swoją twarz w wersji saute?

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam...

 • Poruszający klip Christiny Aguilery ("Say Something")

  Utwór A Great Big World miał swoją premierę na początku września tego roku. Wtedy to piosenkę usłyszała Christina Aguilera i zachwyciła się balladą tak bardzo, że postanowiła dograć partię wokalną(...) komentuje Natasha Chandel z MTV, ubrana w prosta czarną sukienkę i bez mocnego makijażu Christina Aguilera przypomina artystkę znaną z czasów ballady "Beautiful". Wokalistce towarzyszą muzycy A Great Big...

 • Mają jej dosyć. Spóźnia się nawet kilka godzin

  Piosenkarka Christina Aguilera zaczyna działać na nerwy osobom współpracującym z gwiazdą na planie amerykańskiej edycji "The Voice".

 • Blue Cafe: Nowa wokalistka o sobie

  W niedzielę, 1 stycznia dowiedzieliśmy się, że nową wokalistką grupy Blue Cafe została 20-letnia Dominika Gawęda. W rozmowie z INTERIA.PL opowiada ona, że zwycięstwo w castingu, którego finałem był program "Szansa na sukces", jest dla niej "ogromnym skokiem". - W tym wszystkim muszę się teraz odnaleźć, to jest najważniejsze i najtrudniejsze - mówi pochodząca z Bielska-Białej wokalistka.

 • Kim jest ta laska?

  Jonas Akerlund, który ostatnio nakręcił także teledysk do "Hold It Against Me" Britney Spears , a wcześniej pracował z takimi gwiazdami, jak m.in. Madonna, Lady GaGa, Christina Aguilera, U2 czy The...

 • Za ciasno dla Britney?

  ..., pachnieć i tańczyć synchronicznie. Bo śpiewa tak sobie. Dziś już nie wystarczy być tą Britney co zawsze. Gdy Spears debiutowała, jej największymi konkurentkami były: Cher, Christina Aguilera, Jennifer Lopez, Whitney Houston, Madonna, Mariah Carey (na podstawie rankingu najlpopularniejszych singli 1999 roku). To duże nazwiska, ale po pierwsze, tylko Christina Aguilera była jej rówieśniczką...