• Informacje na temat:

  akcesoria gwiazd

Artykuły na temat: akcesoria gwiazd
 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Samochody gwiazdami kina

  Samochody zawsze odgrywały ważną rolę w historii kina. Podczas zbliżającego się lata obejrzymy wiele wyczynów czterokołowych gwiazdorów z filmów "X-MEN 2" , "Matrix Reaktywacja" , "Terminator 3: Bunt maszyn" i "Lara Croft: Tomb Raider 2" . Firmy samochodowe, świadome ogromnego wpływu kina na marketing, coraz chętniej promują swoje nowe dzieła na ekranach.

 • Gwiazda projektuje dla psów

  ...", osoba z otoczenia 47-letniej gwiazdy zdradziła: "Paula w tajemnicy zaczyna nowy biznes. Będzie projektować akcesoria dla stylowych psów. Już odbyła rozmowy z osobami zainteresowanymi wsparciem jej pomysłu". W kolekcji stworzonej przez 47-letnią byłą gwiazdę pop mają znaleźć się m.in. wysadzane kryształami obroże i smycze, koszulki, sweterki i buty dla psów. Abdul jest podobno przekonana, że jej...

 • Kate Moss i Rachel Weisz sprzedają ubrania, by pomóc w walce z koronawirusem

  Gwiazdy pomagają w walce z pandemią na różne sposoby. Jedną z ostatnich akcji mających na celu wsparcie jej ofiar zorganizował pewien butik z odzieżą vintage. Możemy tam teraz kupić ubrania Kate Moss, Carine Roitfeld czy Rachel Weisz. Pieniądze trafią do organizacji charytatywnych.

 • B. Spears: Zakupy dla dziecka?

  Britney Spears widziana była podczas zakupów w sklepie z akcesoriami dla dzieci. Ten fakt spowodował kolejną lawinę plotek na temat rzekomej ciąży piosenkarki. Informację tą potwierdziła ponoć sama gwiazdeczka w rozmowie z współpracownikami.

 • Izabela Trojanowska: Jestem rozrzutna

  Zakupy to dla Izabeli Trojanowskiej sposób na chandrę. Kupuje wówczas drobiazg, np. rękawiczki, który natychmiast poprawia jej humor. Gwiazda nie ukrywa, że nie należy do osób przesadnie oszczędnych.

 • Okładka płyty "DAYTONA" na celowniku. Rodzina Whitney Houston oburzona

  Spadkobiercy dorobku Whitney Houston, a także jej były mąż Bobby Brown są zniesmaczeni okładką płyty rapera Pusha T "DAYTONA". Na froncie albumu można zobaczyć fotografię łazienki gwiazdy.

 • "Taniec...": Wygra po raz trzeci?

  Stefano Terrazzino jest wyrozumiałym nauczycielem, ale jednej rzeczy nie toleruje - lenistwa. Na szczęście trafia na pracowite gwiazdy.

 • Paolo Cozza: Historia romantycznego szaleństwa

  Przyjechał do nas w poszukiwaniu przygody. Miał taki urok, że został gwiazdą w polskiej telewizji.

 • Miley Cyrus projektantką

  Nastoletnia gwiazda Miley Cyrus nawiązała współpracę ze znanym projektantem mody, w ramach której ma powstać kolekcja ubrań firmowana jej nazwiskiem.

Zdjęcia na temat: akcesoria gwiazd