• Informacje na temat:

  akcje spoleczne

Artykuły na temat: akcje spoleczne
 • Samusionek o gwiazdach w kampaniach społecznych

  Anna Samusionek uważa, że gwiazdy powinny się angażować w kampanie społeczne i akcje dobroczynne. Jej zdaniem znanym i lubianym osobom łatwiej jest nakłonić odbiorców do działania, np. przełamania wstydu przed samobadaniem piersi. Ona sama zachęca do tego wszystkie Polki.

 • "Odchudzanie na śniadanie": Kampania społeczna TVP2

  14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna "Odchudzanie na śniadanie". Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu "Pytanie na śniadanie".

 • Plejada gwiazd w spocie akcji BohaterON

  Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Katarzyna Bujakiewicz, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Maciej Musiał i Michał Czernecki wystąpili w opublikowanym właśnie tegorocznym spocie promującej ogólnopolską akcję poświęconą krzewieniu pamięci o uczestnikach Powstania Warszawskiego.

 • "Nowy świat": Kuźniar i inni w akcji #NIEWYKLUCZAM

  Premierze filmu "Nowy świat", który trafi na ekrany polskich kin 12 sierpnia, towarzyszy akcja społeczna #NIEWYKLUCZAM.

 • Weekend w kinie: Akcja!

  W tym tygodniu w kinach mnóstwo akcji. W wydaniu hollywoodzkim - "Bękarty wojny" oraz polskim - "Ostatnia akcja". Nawet leniwy Garfield w "Koty górą" będzie musiał zakasać rękawy i uratować świat przed katastrofą. Ale jak przekonuje dokument "Zaróbmy jeszcze więcej" - zagłada jest nieodwołalna. Przynajmniej w ekonomicznym wydaniu.

 • #KiedyMyŻyjemy: Znasz tekst polskiego hymnu? Polscy celebryci w ważnej akcji

  Joanna Jędrzejczyk, Hirek Wrona, Pjus, Bilon, Kamil Stoch, Sebastian Fabijański i Antek Królikowski to tylko niektórzy celebryci, którzy włączyli się do nowej akcji społecznej pod hasłem #KiedyMyŻyjemy. Jej celem jest zwrócenie uwagi na błąd, który wielu Polaków popełnia przy śpiewaniu narodowego hymnu. Sportowcy i celebryci tłumaczą, jak poprawnie należy wymawiać słowa Mazurka Dąbrowskiego.

 • Muzycy w akcji "Przytul hejtera". Dobra czy zła akcja?

  16 kwietnia ruszyła w sieci akcja Fundacji Dzieci Niczyje, która przeciwdziałać agresji w Internecie. Czy organizatorzy całej kampanii są również gotowi na krytykę. W sieci pojawiają się bowiem mieszane opinie co do jej realizacji. W jej konieczność raczej nikt nie wątpi.

 • Shailene Woodley wkracza do akcji

  Do kogo ma się udać po radę kobieta, której przyszło grać w filmie akcji? Rzecz jasna, do innej kobiety, która przeszła już podobną drogę.

 • Artyści w akcji "Pola nadziei"

  Alina Janowska, Joanna Szczepkowska, Maja Komorowska i inne znane osoby będą w piątek, 29 października, w Warszawie sadzić cebulki żonkili. To część akcji "Pola nadziei", która ma pomóc w zbieraniu pieniędzy na rzecz hospicjów i organizacji zajmujących się opieką paliatywną.

 • "Terytorium wroga": Francja wkracza do akcji

  Francuscy komandosi odbijają z rąk Talibów porwaną dziennikarkę. W tle ładne krajobrazy, na pierwszym planie dzielni wojacy walczący z bandą bezimiennych terrorystów. Wbrew pozorom nieźle zrealizowane kino akcji, choć debiut Stéphane Rybojad nie unika patetycznych tonów.

Zdjęcia na temat: akcje spoleczne
Wideo na temat: akcje spoleczne
 • Samusionek o gwiazdach w kampaniach społecznych

  Anna Samusionek uważa, że gwiazdy powinny się angażować w kampanie społeczne i akcje dobroczynne. Jej zdaniem znanym i lubianym osobom łatwiej jest nakłonić odbiorców do działania.

 • Meghan i Harry oraz Kate i William łączą siły. Ale zwrot akcji!

  Od dawna sporo plotkuje się o rzekomym konflikcie między Meghan a Kate. Podobno panie wybitnie za sobą nie przepadają i doszło do tego, że skłóciły ze sobą także braci - Harry'ego i Williama. Jednak ostatnie wydarzenia mogą zadać kłam tym spekulacjom. Synowie Diany oraz ich żony połączyli siły. O co chodzi? Cała czwórka zaangażowała się w projekt związany ze zdrowiem psychicznym. Książęce pary można usłyszeć w reklamie społecznej kampanii "Every Mind Matters". Ma ona zachęcić do zwracania...

 • Dorota Wellman: Mnie, proszę Państwa, gówno obchodzi, kto z kim sypia #ramiewramie

  Dorota Wellman została ambasadorka akcji społecznej Kampanii Przeciw Homofobii "Ramię w ramię po równość".

Dyskusje na temat: akcje spoleczne