• Informacje na temat:

  akrobacja

Artykuły na temat: akrobacja
 • Cypryański ćwiczy akrobacje

  Przemysława Cypryańskiego (26 l.) można ostatnio zobaczyć w Chałupach, gdzie pod okiem instruktorów pilnie ćwiczy akrobacje na desce. W nowym filmie aktor gra surfera.

 • "Podniebne akrobacje" Acoustic Acrobats

  W połowie kwietnia ukazał się debiutancki album grupy Acoustic Acrobats, którą możemy pamiętać z pierwszej edycji "Must Be The Music". "Powiew zawodowstwa, który uwielbiam" - mówił z uznaniem juror Adam Sztaba.

 • L.U.C z mistrzynią świata Mają Kuczyńską ("Tinderelations")

  W najnowszym teledysku L.U.C-a, Bisza, Meli Koteluk i hiszpańskiej wokalistki Wóyza (Rebel Babel) - "Tinderelations" zatańczyła Mistrzyni Świata Juniorów w akrobacjach w tunelu aerodynamicznym - Maja Kuczyńska.

 • Pink na PGE Narodowym: Podniebne harce Pink

  Podniebne akrobacje, choreografie niczym wyjęte z "Dirty Dancing" i szalone kostiumy. Takich atrakcji podczas zaledwie jednego wieczoru Stadion Narodowy dawno nie widział. W sobotni wieczór na scenie wystąpiła Pink, dając pewnie jeden z najlepszych, a przynajmniej najbardziej widowiskowych koncertów tego roku.

 • Legendarny Afrojax: Wstydzę się znacznie bardziej niektórych myśli, niż swojego członka

  - Widzę, jak kolejne, naprawdę fajne, nowe projekty giną w cholerę, ale zanim zdechną, chwytają się wszelkich możliwych akrobacji, żeby być wysłuchanymi. A masa na to defekuje, bo wszelkie jej potrzeby obcowania z jakąś tam alternatywą zaspokaja "Męskie Granie" - opowiada w wywiadzie dla Interii Legendarny Afrojax. Polska scena muzyczna nie była tylko jednym wątkiem, o którym opowiedział wokalista, muzyk i autor tekstów.

 • Pech Grażyny Wolszczak

  Gwiazdy nam okrzepły. Już widać, kto ma w sobie żyłkę cyrkowca i z uśmiechem, nie bacząc nawet na kontuzje, wykonuje podniebne akrobacje i poskramia dzikie bestie. Pecha miała jedynie Grażyna Wolszczak, która musiała pożegnać się z cyrkową areną

 • Delfiny w IMAX-ie

  W piątek, 9 maja, na wielkoformatowym ekranie kina Panasonic IMAX, w Cinema City Plaza w Krakowie, debiutuje przepiękna dokumentalna opowieść "Delfiny" . Widzowie filmu odbywają podwodną podróż od olśniewających raf koralowych archipelagu Bahama, do targanych wichrem wybrzeży Patagonii, w towarzystwie ciekawskich delfinów plamistych z Atlantyku, wykazujących zamiłowanie do akrobacji delfinów ciemnych i znanych z filmu "Flipper" delfinów butlonosych.

 • Zaliczam się do seniorów

  Artur Cieciórski wytańczył w II edycji "You Can Dance" 100 tys. złotych i trzymiesięczne stypendium w prestiżowej szkole tańca Broadway Dance Centre. Widzów i jurorów ujął nie tylko swoimi akrobacjami w rytm hip hopu, ale także swoją osobowością. Zawsze uśmiechnięty, spokojny i skromny. Zresztą wystarczy przypomnieć jego trzy życzenia do złotej rybki: "pomoc dla tych, którzy tego najbardziej...

 • "Mam talent!": Kto zwycięży?

  ...programu "Mam talent!": 1. Konrad "Kony" Czarkowski - lalkarz 2. Marcin Wyrostek - akordeonista 3. Karol i Jakub Toszek "Grzybki" - śpiew 4. Sasza i Sergey Korolev - akrobacja 5. Mateusz Dembek - śpiew 6. Infinity Pain - okaleczanie się 7. The Beatles Revival - zespół naśladujący Bitelsów 8. Dominika Turek-Dmitriev - akrobacja 9. Show Bar - tańczące barmanki 10. Alexander Martinez - śpiew...

 • Komodo i "(I Just) Died In Your Arms": Teledysk z Kasią Bielecką ma ponad 100 mln odsłon

  Wypuszczony w połowie 2018 r. teledysk do piosenki "(I Just) Died In Your Arms" w wykonaniu grupy Komodo przekroczył poziom 100 mln odsłon w serwisie YouTube.

Zdjęcia na temat: akrobacja
Wideo na temat: akrobacja
 • Dominika Gwit znowu chce schudnąć! "Dla zdrowia zrzucę z dychę"

  Dominika Gwit z humorem opowiedziała o niezbyt fortunnym występie w odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym nie udało jej się wykonać gwiazdy. Celebrytka winę zrzuciła na rozlaną na parkiecie zupę, bo sama gwiazdy i inne akrobacje wykonuje ponoć od dziecka. Na koniec Dominika przyznała, że ponownie postanowiła schudnąć. Zamierza zrzucić około 10 kilogramów, trenując do piątkowych "lajfów". Nie ukrywa jednak, że odchudzając się poprzednio wpadła w obsesję. Zdecydowanie bardziej odpowiada jej...

Dyskusje na temat: akrobacja