• Informacje na temat:

  aktor 39 i poł

Artykuły na temat: aktor 39 i poł
 • Tomasz Karolak o "39 i pół tygodnia": Zrobiliśmy świetną tragikomedię

  ...​W kontynuacji serialu "39 i pół" bohater pozostaje ten sam. Darek Jankowski - w tej roli Tomasz Karolak, choć jest nieco starszy, to wciąż ma takie samo podejście do życia. Tyle, że teraz będzie musiał zmierzyć z bardzo poważnym problemem. Zdaniem aktora pomysł na scenariusz jest doskonały, a wynikiem ciężkiej pracy całej ekipy jest świetny serial, który przyciągnie widzów fabułą i dobrą obsadą...

 • Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w serialu "39 i pół tygodnia". Karolak zdradza szczegóły

  Za kilka dni na antenie TVN zadebiutuje kontynuacja serialu sprzed lat "39 i pół" - tym razem pod tytułem "39 i pół tygodnia". Nie wszyscy wiedzą, że produkcją kultowego formatu zajmował się Piotr Woźniak-Starak. Tomasz Karolak, odtwórca głównej roli, opowiedział o hołdzie, jaki zostanie złożony producentowi.

 • "39 i pół" - Darek za kratami?

  ...w roli dyrektora Teatru Polskiego. Warto dodać, że ten wybitny aktor zrobił absolutny wyjątek dla "39 i pół", bo zwykle nie przyjmuje serial owych propozycji.(...)) w energetycznym "Respect" Arethy Franklin. Takiej studniówki będzie im zazdrościć cała Polska! Na dokładkę w trzecim odcinku trzeciego sezonu "39 i pół" - najprawdziwsza damska bójka - Anka (Daria Widawska...

 • Tomasz Karolak aktorem roku!

  Tomasz Karolak, po raz pierwszy nominowany i od razu z Telekamerą! Dzięki 103 659 głosom zdobył Telekamerę 2009 i został najpopularniejszym aktorem minionego roku.

 • Zmarł kolejny polski aktor

  Witold Skaruch, aktor teatralny i filmowy, zmarł w środę, 17 lutego, nad ranem w Konstancinie - poinformował prezes Związku Artystów Scen Polskich, Krzysztof Kumor. Artysta miał 80 lat.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Zarobki serialowych aktorów

  Prawdziwy wysyp polskich seriali powoduje, że niektórzy aktorzy są wręcz rozchwytywani. Dochody naszych gwiazd są w związku z tym coraz większe.

 • Wojtek Łozowski zostanie aktorem?

  Juror "Must Be The Music" i wokalista grupy Afromental na początku 2013 roku zamierza wyjechać do USA, by tam podszkolić się aktorsko.

 • "Big Brother 2": Tomasz Karolak złamał regulamin

  W niedzielę wieczorem do domu Wielkiego Brata wszedł Tomasz Karolak. Aktor odwiedził mieszkańców, by ocenić ich aktorskie talenty. Wizyta gwiazdora serialu "39 i pół tygodnia" przebiegła w bardzo osobliwej atmosferze. Niewątpliwie były to jedne z najbarwniejszych odwiedzin gwiazd polskim w "Big Brotherze".

 • De Niro o roli w "Irlandczyku": Grać młodszego jest trudno pod każdym względem

  ..."Irlandczyk" to najnowszy film Martina Scorsese, który można oglądać na platformie Netflix. Trwające trzy i pół godziny dzieło coraz częściej typowane jest jako kandydat do Oscara. Kontrowersje wśród widzów wzbudziło jednak odmłodzenie występujących w nim aktorów. Sprawa dotyczy m.in. Roberta De Niro.

Zdjęcia na temat: aktor 39 i poł
Wideo na temat: aktor 39 i poł
 • "39 i pół": Tomasz Karolak myślał o śmierci?

  Tomasz Karolak o powrocie do serialu "39 i pół". Aktor obawia się śmierci? "Byłem w strachu".

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zażartowała z Alana Andersza!

  Alan Andersz (30 l.) podczas konferencji prasowej serialu „39 i pół tygodnia” opowiedział o traumatycznym przeżyciu związanym z niewybrednym komentarzem Mariny Łuczenko-Szczęsnej w kierunku jego postaci (Patryka Jankowskiego). Wokalistka powiedziała, że aktor nie miał na sobie nic modnego i jest biedny! Dodatkowo nasz reporter zapytał go, dlaczego 10 lat temu nie zainteresował się aktualną

 • Wywiad z Alanem Anderszem

  Wywiad z Alanem Anderszem, w kótrym aktor opowiada o swojej pracy na planie "39 i pół"