• Informacje na temat:

  aktor charakterystyczny

Artykuły na temat: aktor charakterystyczny
 • Międzynarodowy aktor charakterystyczny

  ...w "Trzech muszkieterach" (1973), pojechał do Hiszpanii. W Dallas w Teksasie powstał klasyk kina science fiction z jego udziałem, "Ucieczka Logana" (1976). Aktor występował również w filmach(...) na koniu York, syn muzyczki i byłego oficera armii brytyjskiej, który później został menedżerem w Marks and Spencer, swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął w szkole w Bromley, w rodzinnej Anglii...

 • Sebastian Stankiewicz: Typ charakterystyczny

  Role drugo- i trzecioplanowe to specjalność Sebastiana Stankiewicza. Oryginalna aparycja sprawia, że trudno przeoczyć go na ekranie. Przyznaje, że w kategorii aktorów charakterystycznych imponują mu Eryk Lubos i Janusz Chabior.

 • Roman Kłosowski: Aktor charakterystyczny

  Powiedzieć o tym znakomitym artyście, że jest wybitnym aktorem, to zbyt banalne. Roman Kłosowski (84 l.) to zjawisko po prostu niepowtarzalne. To przede wszystkim wdzięk, dobre serce, charakter(...) wie, jak to szybko zleciało. Najpiękniejsze jest jednak to, że aktorstwo nigdy mnie nie znudziło. Wręcz przeciwnie! I powiem nawet więcej - nie chciałbym skończyć życia na fotelu, pragnę do samego końca...

 • Tak przeciętny, że aż charakterystyczny

  Żadnych kontrowersji w życiu prywatnym. Nie ma twarzy amanta, nie ciągną się za nim seksualne skandale, nikt nie robi mu na złość na portalach plotkarskich. Sam otwarcie żartuje ze swojego wyglądu. Jest tak przeciętny, że aż charakterystyczny. Tom Hanks 9 lipca 2011 roku kończy 55 lat!

 • Zmarł reżyser i aktor Mark Zacharow

  Rosyjski reżyser i aktor Mark Zacharow zmarł w sobotę w wieku 85 lat - podała agencja TASS. Zacharow był również scenarzystą i pisarzem, a od lat 70. związany był z jednym z głównych teatrów moskiewskich - Lenkomem (Teatrem im. Leninowskiego Komsomołu).

 • Krystyna Feldman: Aktorka charakterystyczna

  ...​Uznawana była za jedną z najlepszych polskich aktorek charakterystycznych. Znana z ról w filmach "Mój Nikifor" i "Pogrzeb kartofla", największą popularność zdobyła brawurową kreacją w serialu telewizyjnym "Świat według Kiepskich". We wtorek, 1 marca, Krystyna Feldman świętowałaby 100. urodziny.

 • ​Zmarł aktor Andrzej Mrozek

  Zmarł aktor teatralny i filmowy Andrzej Mrozek, który przez ponad 30 lat był związany z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Miał 80 lat.

 • Nie żyje Dick Miller. Aktor miał 90 lat

  Charakterystyczny aktor Dick Miller zmarł w środę, 30 stycznia, z przyczyn naturalnych. W swej, trwającej prawie 60 lat, karierze zagrał między innymi w "Terminatorze" Jamesa Camerona.

 • Zmarł aktor Peter Boyle

  We wtorek, 12 grudnia, w wieku 71 lat zmarł aktor charakterystyczny Peter Boyle. Sławę przyniosły mu w latach 70. role psychopatów oraz postać potwora, w którego wcielił się w "Młodym Frankensteinie" Mela Brooksa.

 • Nie żyje aktor Brian Dennehy

  Nie żyje aktor Brian Dennehy, znany z ról w filmach "Rambo - Pierwsza krew", "Brzuch architekta" i "Tomcio Grubasek". Miał 81 lat.

Zdjęcia na temat: aktor charakterystyczny
Wideo na temat: aktor charakterystyczny
 • Nie żyje Dick Miller. Aktor miał 90 lat.

  Charakterystyczny aktor Dick Miller zmarł w środę, 30 stycznia, z przyczyn naturalnych. W swej, trwającej prawie 60 lat, karierze zagrał między innymi w "Terminatorze" Jamesa Camerona.

 • Telekamery 2017: Rafał Cieszyński i Michał Piela z nagrodą za „Ojca Mateusza”

  Co dla aktorów oznacza zdobycie Telekamery w 2017 roku? – Cieszę się, że po 9 latach potrafimy tak zainteresować widzów fabułą, że udaje nam się zdobyć nagrodę – mówi Michał Piela. Aktorzy mówią też o tym, jak gra się charakterystyczne postacie w serialu.

 • Nie żyje aktor znany z roli Mini-Me w serii filmów o Austinie Powersie. Verne Troyer zmarł w wieku 49 lat. Jego charakterystyczną cechą było to, że miał zaledwie 81 cm wzrostu. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana. Mówi się jednak, że artysta walczył z uzależnieniem od alkoholu i depresją. Troyer wystąpił m.in. w produkcjach "Austin Powers i Złoty Członek", "Harry Potter i Kamień

Dyskusje na temat: aktor charakterystyczny