• Informacje na temat:

  aktor chory na parkinsona

Artykuły na temat: aktor chory na parkinsona
 • Bob Hoskins chory na Parkinsona

  ...69-letni brytyjski aktor Bob Hoskins ("Kto wrobił królika Rogera", "Hook") kończy karierę zawodową, ponieważ zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Poinformowali o tym w środę, 8 sierpnia, jego przedstawiciele w Londynie.

 • Fox: "Z tą chorobą da się żyć"

  Michael J. Fox, aktor amerykański znany z ról w trzech częściach "Powrotu do przyszłości", postanowił napisać poradnik, w którym chce opowiedzieć jak żyć z chorobą Parkinsona. Mimo młodego wieku od lat cierpi na tę chorobę, a ze względu na pogarszający się stan zdrowia, opuścił niedawno popularny serial komediowy "Spin City".

 • Gwiazdy i ich choroby

  ..."Ta decyzja nie była łatwa, ale jestem szczęśliwa, że ją podjęłam" - mówi Angelina Jolie, która jako nosicielka wadliwego genu usunęła obie piersi. Aktorka zaapelowała do innych kobiet, by się badały. Dla wielu chorych bardzo ważne jest to, że gwiazdy nie wstydzą się już mówić publicznie o swojej walce z chorobami.

 • "Bulwar" : Coming out Robina Williamsa

  ...poruszający jest w "Bulwarze" występ Williamsa - ostatnia rola aktora zmarłego w sierpniu 2014 roku. Poruszająca tym bardziej, gdy pamięta się o jego depresji, zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu i chorobą Parkinsona. Williams daje popis swoich umiejętności przykuwania uwagi dla postaci z pozoru bezbarwnej. I chyba dla niego warto film Montiela obejrzeć. 5/10 "Bulwar " (Boulevard), reż...

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  .... A Michael J. Fox, mimo swojego aktorskiego dorobku nadal jest kojarzony głównie tą rolą. Reżyser filmu Robert Zemeckis od początku widział Foxa jako odtwórcę postaci Marty'ego. Jednak nie wszystko szło(...) wieczorami - wspominał po latach aktor. - Do godz. 18. pracowałem dla telewizji, a następnie prosto z planu "Więzów rodzinnych" byłem odwożony na plan "Powrotu do przyszłości", gdzie zdjęcia trwały do...