• Informacje na temat:

  aktor damięcki

Artykuły na temat: aktor damięcki
 • Mateusz Damięcki ostrzega przed serialem, w którym użycza głosu głównej postaci

  Nie należy go pokazywać swoim dorastającym dzieciom. Tak o serialu „Big Mouth” mówi Mateusz Damięcki. Aktor zna tę produkcję bardzo dobrze, bo... użyczał w niej głosu głównemu bohaterowi.

 • Grzegorz Damięcki: Oszczędzać wizerunek

  Grzegorz Damięcki niechętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach. Twierdzi, że wizerunkiem należy dysponować rozumnie, by wykorzystać go w istotnych sprawach. Aktor unika mediów społecznościowych, uważa bowiem, że pochłaniają ceny czas i wymagają zdradzania zbyt wielu szczegółów z prywatnego życia.

 • Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego

  Grzegorz Damięcki ujawnia swoje komediowe oblicze w wyjątkowym 7-odcinkowym miniserialu, będącym zapowiedzią filmu "Podatek od miłości". Aktor znany dotychczas głównie z ról dramatycznych w brawurowy sposób parodiuje znane gatunki filmowe i telewizyjne, takie jak: western, musical, thriller, sitcom czy horror! Za nami premiera pierwszych epizodów, w tym rozśpiewanego odcinka z gościnnym udziałem...

 • Mateusz Damięcki: Stworzony z miłości

  Praca zawsze była jego wielką pasją. Teraz Mateusz Damięcki odkrywa coś ważniejszego: ojcostwo. Uczucia wypełniają dziś całe jego życie: są w filmie "Miłość jest wszystkim" i w fascynacji synkiem Franciszkiem...

 • ​Mateusz Damięcki: Nie planuję

  ...​Mateusz Damięcki nie robi planów na przyszłość. Jego zdaniem w tym zawodzie lepiej zdać się na cierpliwość i improwizację, niż snuć marzenia o kolejnych angażach. Twierdzi też, że zawsze, gdy nie ma oczekiwań, otrzymuje bardzo ciekawe propozycje ról.

 • Mateusz Damięcki błądzi po omacku

  We wrześniu Mateusza Damięckiego zobaczymy w "Czarnej komedii", nowym spektaklu Teatru Kamienica. Aktor będzie musiał grać w ciemnościach i poruszać się po omacku.

 • Grzegorz Damięcki: Ważny jest płodozmian

  ...​"Jeżeli często gra się role czarnych charakterów, to dobrze czasami zmierzyć się też z zupełnie innym bohaterem" - mówi Grzegorz Damięcki.

 • Maciej Damięcki: Walka z chorobą i oskarżeniami

  Wywodzi się z aktorskiej rodziny. Wystąpił w głośnych filmach oraz najpopularniejszych polskich serialach. Dwukrotnie udało mu się pokonać nowotwór. Za drugim razem o ciężkiej chorobie dowiedział się dzięki żonie. 11. stycznia 2019 roku Maciej Damięcki obchodzi 75. urodziny.

 • ​Mateusz Damięcki jak Robert Lewandowski

  Zasmakował już sławy aktorskiej, teraz poczuł namiastkę popularności, którą cieszą się piłkarze. Mateusz Damięcki w swoim nowym filmie "Miłość jest wszystkim" kreuje asa futbolu pokroju Roberta Lewandowskiego.

 • Grzegorz Damięcki: Jestem miłośnikiem kobiet

  ...26 stycznia na ekrany kin w całej Polsce trafi "Podatek od miłości". Najnowsza produkcja TVN to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość. To również pierwszy film kinowy, w którym Grzegorz Damięcki zagrał główną rolę.

Zdjęcia na temat: aktor damięcki
Wideo na temat: aktor damięcki
 • Grzegorz Damięcki: Oszczędzać wizerunek

  Grzegorz Damięcki niechętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach. Twierdzi, że wizerunkiem należy dysponować rozumnie, by wykorzystać go w istotnych sprawach. Aktor unika mediów społecznościowych, uważa bowiem, że pochłaniają ceny czas i wymagają zdradzania zbyt wielu szczegółów z prywatnego życia.

 • "Szóstka": Grzegorz Damięcki o śmierci i tym, co w życiu ważne

  - Warto opowiadać o trudnych sytuacjach - mówi Grzegorz Damięcki o tematyce serialu "Szóstka. Aktor dodaje też, że przeżył w życiu niejedną tragedię i musiał zmierzyć się z odchodzeniem bliskich osób. Wiem, że szkoda czasu na błahostki, animozje, bo potem okazuje się, że zabrakło czasu na całą masę rozmów" - dodaje Damięcki.

 • "Na dobre i na złe": Dlaczego Mateusz Damięcki chciał dołączyć do obsady serialu?

  „Mój bohater nigdy nie miał łatwo. Tracił miłość za miłością. (…) Trauma traumą ale ważne są powroty. Mój bohater wraca silniejszy i bogatszy o nowe doświadczenia – będzie starał się w Leśnej Górze przełamać kolejne tabu” – mówi Mateusz Damięcki. Aktor opowiada również o 18-leciu serialu oraz zdradza, dlaczego chciał zagrać w „Na dobre i na złe”.

Dyskusje na temat: aktor damięcki