• Informacje na temat:

  aktor gerard butler

Artykuły na temat: aktor gerard butler
 • Gerard Butler: Normalny heros

  W filmie "Londyn w ogniu" - kontynuacji przebojowego "Olimpu w ogniu" - Gerard Butler ponownie wcielił się w agenta Secret Service Mike'a Banninga...

 • Gerard Butler pogodynką

  Gerard Butler ("300", "RocknRolla") na chwilę przestał być wziętym hollywoodzkim aktorem i w ostatni poniedziałek, 3 sierpnia, w Londynie zamienił się w prezentera pogody.

 • Gerard Butler o filmie "Świat w ogniu": Nie było zmiłuj się

  Zaczęło się w 2013 roku od "Olimpu w ogniu", po trzech latach zapłonęła angielska stolica w filmie "Londyn w ogniu". 23 sierpnia na ekrany polskich kin trafił "Świat w ogniu". "Bardzo mnie ucieszyła możliwość powrotu do tej serii, by spróbować pokazać moją postać w zupełnie innym świetle" - mówi Gerard Butler, bohater produkcji.

 • Gerard Butler nagrywa płytę

  Gerard Butler, gwiazdor filmu "300", przygotowuje płytę. Za namową Johnny'ego Deppa, artysta postanowił zarejestrować w studiu swoje autorskie piosenki.

 • Upiorny Gerard Butler

  Już od dłuższego czasu informujemy o przygotowaniach do realizacji filmu "Upiór w operze", którego scenariusz powstał w oparciu o klasyczny musical autorstwa Andrew Lloyd Webbera. Według najnowszych doniesień z planu realizacji, rolę tytułową najprawdopodobniej zagra szkocki aktor Gerard Butler ( "Dracula 2000" , "Władcy ognia" , "Lara Crft: Tomb Raider 2").

 • Gerard Butler: Warto się poświęcić!

  Gerard Butler uważa, że ból i obrażenia nabyte podczas kręcenia filmów akcji są warte poświęcenia, gdyż nadają charakteru i pozwalają mu jeszcze bardziej wczuć się w rolę, którą odgrywa. Niebawem aktora zobaczymy w filmie "Olimp w ogniu".

 • Lekcje tańca Gerarda Butlera

  Gerard Butler ("Upiór w operze", "300") w ramach przygotowań do swojego najnowszego filmu "Brzydka prawda" przeszedł profesjonalny kurs nauki tańca. Prowadziła go Julianne Hough - jedna z instruktorek amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Butler: Nie da się zaszufladkować

  ..."Myślicie, że możecie mnie zaszufladkować, a ja wiem, że zawsze zdołam was zaskoczyć. Do tej pory odkryliście mnie w co najwyżej dziesięciu procentach" - zapewnia Gerard Butler, którego obecnie można oglądać w "Koriolanie", wyreżyserowanej przez Ralpha Fiennesa, ociekającej testosteronem ekranizacji dzieła Szekspira.

 • Gerard Butler mierzy się z falami

  Od 14 grudnia oglądać będziemy w kinach Gerarda Butlera ("300", "Kaznodzieja z karabinem") w opartym na faktach filmie "Wysoka fala".

 • Fiennes i Butler idą na wojnę

  Debiut reżyserski Ralpha Fiennesa, aktora nominowanego do Oscara za role w "Liście Schindlera" i "Angielskim pacjencie", to historia krwawej zemsty generała Kajusa Marcjusza (Fiennes) na niewdzięcznych mieszkańcach Wiecznego Miasta, którzy pozbawiają go szans na objęcie najwyższej władzy w Rzymie. Wygnany i upokorzony przyłącza się do armii Wolsków pod wodzą Aufidiusza (Gerard Butler), by...

Dyskusje na temat: aktor gerard butler
 • Re: Reklamuje kosmetyki

  Mi się wydaje, że to fake :D Laurie w reklamie? I jaki Butler, przecież to postać fikcyjna :P Ktoś tu nas robi w balona.... Gerard Butler- aktor Rhett Butler- postać fikcyjna z "Przeminęło z wiatrem"