• Informacje na temat:

  aktor harry

Artykuły na temat: aktor harry
 • Nie żyje aktor Harry Hains. Miał 27 lat

  W wieku 27 lat aktor i model Harry Hains, znany m.in. z roli w serialu "American Horror Story".

 • Harry Hamlin: Dlaczego nie został Indianą Jonesem?

  Dziś trudno sobie wyobrazić, by w postać Indiany Jonesa mógł wcielić się ktokolwiek inny niż Harrison Ford. Zanim jednak rozpoczęły się zdjęcia do "Poszukiwaczy zaginionej Arki", wśród kandydatów do roli dzielnego archeologa był też Harry Hamlin. Aktor został zaproszony na casting, podczas którego nieświadomie pogrzebał swoje szanse na udział w filmie Spielberga.

 • Harry Styles ukochanym "Małej syrenki"?

  Aktor i piosenkarz Harry Styles prowadzi negocjacje w sprawie udziału w aktorskiej adaptacji animacji Disney'a "Mała syrenka". Miałby wcielić się w księcia Eryka, ukochanego tytułowej bohaterki.

 • Harry Potter: "Czara ognia" z tymi samymi aktorami

  Prace nad realizacją filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" są obecnie na ukończeniu. W związku z tym opinia publiczna coraz częściej zaczyna przenosić uwagę na przygotowania do adaptacji kolejnej powieści Joanne K. Rowling, "Harry Potter i czara ognia". Wiadomo już na pewno, że trójka młodych aktorów grających główne role w cyklu, pojawi się w nowym obrazie.

 • Harry Dean Stanton nie żyje

  Harry Dean Stanton, jeden z najwybitniejszych charakterystycznych aktorów Hollywood, nie żyje. Zmarł w piątek, 15 września, z przyczyn naturalnych. Miał 91 lat.

 • Harry Styles zagra Elvisa Presleya w biograficznym filmie?

  Harry Styles ma już na swoim koncie nie tylko sukcesy muzyczne, ale też filmowe. Wokalista w filmie "Dunkierka" miał okazję udowodnić, że jest także świetnym aktorem. Po niewątpliwym sukcesie, nie spoczął na laurach, a stara się o kolejną, naprawdę ważną filmową rolę. Chce zagrać króla rock'n'rolla - Elvisa Presleya.

 • Harry Styles nie chce być ukochanym "Małej syrenki"

  Trwają przygotowania do aktorskiej wersji "Małej syrenki", jednej z najpopularniejszych animacji Disney'a. Do roli księcia Eryka, ukochanego głównej bohaterki, przymierzany był Harry Styles. Okazuje się, że odrzucił on decyzję Disney'a.

 • Nie żyje Josip Elic, aktor "Lotu nad kukułczym gniazdem"

  Aktor Josip Elic, który przeszedł do historii kina dzięki scenie gry w koszykówkę w oscarowym filmie "Lot nad kukułczym gniazdem", zmarł w wieku 98 lat.

 • Verne Troyer: Znamy przyczynę śmierci aktora

  Zmarły w kwietniu aktor Verne Troyer stracił życie w następstwie "zatrucia alkoholowego"- wynika z raportu koronera. Śmierć znanego z występów w serii filmów o Austinie Powersie aktora została zakwalifikowana jako samobójstwo.

 • Harry Styles ze szczerym i szokującym wyznaniem w magazynie "Rolling Stone"

  Harry Styles znalazł się na okładce najnowszego wydania magazynu "Rolling Stone". Artysta udzielił też wywiadu, w którym opowiedział o nowej płycie, którą tworzy, używaniu psychodelików i feminizmie.

Zdjęcia na temat: aktor harry
Wideo na temat: aktor harry
 • "Czarna lista": „James jest genialnym aktorem”

  Harry Lennix i Mozhan Marno opowiadają o pracy z Jamesem Spaderem

 • Nie żyje aktor znany z roli Mini-Me w serii filmów o Austinie Powersie. Verne Troyer zmarł w wieku 49 lat. Jego charakterystyczną cechą było to, że miał zaledwie 81 cm wzrostu. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana. Mówi się jednak, że artysta walczył z uzależnieniem od alkoholu i depresją. Troyer wystąpił m.in. w produkcjach "Austin Powers i Złoty Członek", "Harry Potter i Kamień

 • Gwiazda "Gwiezdnych Wojen" popija kokainę polskim piwem!

  Występował w takich filmach jak "Gwiezdne Wojny", "Harry Potter" i "Willow". Pieniądze z filmów wydał na narkotyki i prostytutki. Teraz jest uzależniony od alkoholu i kokainy. Paul Grant przyznaje, że potrzebuje pomocy. Błąkającego się po ulicach aktora miesiąc temu znalazła 22-letnia Chloe. Nie uwierzyła mu, gdy zapewniał, że jest gwiazdą filmową. Aktor wylądował na ulicy po rozstaniu z żoną

Dyskusje na temat: aktor harry