• Informacje na temat:

  aktor hencz

Artykuły na temat: aktor hencz
 • Marcin Dorociński w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad"

  Produkcja filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii Władysława Pasikowskiego weszła właśnie w kolejną fazę zdjęć. Na planie, w jednej z głównych ról, obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury pojawił się Marcin Dorociński. "Wit to jest taki facet, który nie odpuszcza. Bezapelacyjnie, do samego końca. Podobnie zresztą jak wszyscy w tym filmie" - mówi aktor.

 • "Psy 3" jeszcze mocniejsze

  Rośnie w siłę obsada filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Do ujawnionych dotychczas aktorów Bogusława Lindy, Cezarego Pazury i Marcina Dorocińskiego dołączyli Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt.

 • Jan Frycz i Mirosław Baka w obsadzie "Psy 3. W imię zasad"

  Filmowe ścieżki tych wybitnych aktorów ponownie się przecięły. Po prostu dobre kino nie może się bez nich obejść. Jan Frycz i Mirosław Baka dołączyli do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad".

 • "Psy 3. W imię zasad": Linda znów jako Franz Maurer

  ...obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska. "Od premiery pierwszych 'Psów' minęło 27 lat. Druga część(...) (...) nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja - zapewnił w rozmowie z RMF FM Cezary Pazura. Wspomina o twórczej atmosferze na planie. Jest w tym coś magicznego - dodał aktor. Niedawno na...

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  ...pojawiła się na ekranie jeszcze tylko raz, w roku 1997, kiedy zagrała mały epizod w serialu "Dom". 25 września odszedł aktor Jan Hencz . Od 1979 roku aż do śmierci grał w łódzkim Teatrze im. Stefana Jaracza(...) odszedł reżyser i operator filmowy Krzysztof Kalukin , twórca filmów dokumentalnych, m.in. "Wydarzyło się w Gdańsku", "Bliźniaczki". 21 listopada zmarła aktorka Maria Klejdysz . W filmach i serialach...

Zdjęcia na temat: aktor hencz