• Informacje na temat:

  aktor jacek przypadek

Artykuły na temat: aktor jacek przypadek
 • Najgorsze role hollywoodzkich aktorów

  ...cieniem na ich dotychczasowych dokonaniach. Oto lista dziesięciu aktorów i ich najbardziej niefortunnych występów. Postanowiliśmy ograniczyć się do ostatnich dwudziestu lat. Zapewniamy także, że swoją listę niedługo otrzymają także aktorki. Żeby nie było - wszystkich wymienionych w liście panów wciąż uwielbiamy. No, może oprócz Johnny'ego Deppa.

 • Zmarł aktor Maciej Kozłowski

  Zmarł Maciej Kozłowski, popularny aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Artysta od lat zmagał się z wirusowym zapaleniem wątroby typu C. Miał niespełna 53 lata. Aktor zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek (10/11 maja). Wiadomość o jego śmierci potwierdziła dyrekcja Teatru Narodowego.

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Powrót Jacka Bauera

  ..."24 godziny" to jeden z nowatorskich seriali telewizyjnych. Kiefer Sutherland, znany aktor kinowy, gra w nim postać pierwszoplanową - agenta CTU, który walczy z międzynarodowym terroryzmem. Akcja(...)) z federalnej agencji ds. walki z terroryzmem (CTU) podejrzewa, że to nie przypadek i ma związek z latynoskim bossem narkotykowym - Ramonem Salazarem (Joaquim de Almeida). Potwierdza to agencja FBI, do której...

 • Aktor Gustaw Lutkiewicz kończy 90 lat

  Barabasz w "Ogniem i mieczem", wachmistrz Luśnia w "Panu Wołodyjowskim", Polikarp Lepieszko w powieści radiowej "W Jezioranach", wykonawca ballad Bułata Okudżawy - aktor filmowy, teatralny i telewizyjny Gustaw Lutkiewicz skończył 29 czerwca 90 lat.

 • Jerzy Stuhr: Aktora nam trzeba!

  Aktor, reżyser i pedagog Jerzy Stuhr, odtwórca ról Filipa Mosza w "Amatorze", Lutka Danielaka w "Wodzireju" i Maksa w "Seksmisji", a ostatnio rzecznika papieża w zaprezentowanym w Cannes filmie włoskiego reżysera Nanniego Morettiego, kończy w środę 65 lat.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  ...(Zach Galifianakis), naciska, by zaangażować aktora, który przyciągnie jak najwięcej widzów. Na domiar złego, Riggan ma problemy ze swoją dziewczyną, Laurą (Andrea Riseborough), córką i asystentką, Sam(...) Koeppa to komedia akcji z Johnnym Deppem w roli głównej. Aktor wciela się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego...

 • Jacek Borkowski: Człowiek musi żyć po coś albo dla kogoś

  Od niemal osiemnastu lat Jacek Borkowski gra w najstarszej telenoweli, choć jak mówi miał być tam tylko chwilę. Jego postać przeszła długą drogę - od "czarnego charakteru" po człowieka, którego fani "Klanu" darzą sympatią.

 • "Kariera Nikosia Dyzmy" - koniec zdjęć

  Zakończyły się zdjęcia do filmu Jacka Bromskiego "Kariera Nikosia Dyzmy" - poinformowano na konferencji prasowej, zorganizowanej w piątek, 23 listopada, w Warszawie. Film wejdzie na ekrany kin wiosną 2002 roku. Główną rolę gra Cezary Pazura - tym razem rudowłosy. Jak wyjaśniał sam aktor podczas konferencji, rudy kolor włosów wybrano po pierwsze po to, by "zmienić Pazurę", po drugie dlatego, że...

 • Bronisław Wrocławski: Po 20 latach żegna się ze spektaklem "Seks, prochy i rock and roll"

  Po 20 latach wystawiania w Łodzi monodramu Erica Bogosiana "Seks, prochy i rock and roll" w wykonaniu Bronisława Wrocławskiego, aktor żegna się ze spektaklem. Ostatni raz zagra w nim swoją rolę w niedzielę.