• Informacje na temat:

  aktor janusz

Artykuły na temat: aktor janusz
 • Zmarł aktor Janusz Kłosiński

  Zmarł Janusz Kłosiński. Aktor i reżyser filmowy oraz teatralny miał 96 lat.

 • Zmarł aktor Janusz Kubicki

  Janusz Kubicki, aktor Teatru Powszechnego w Łodzi, znany m.in. z seriali "Stawka większa niż życie", "Lalka" i "Vabank", zmarł w środę w Łodzi.

 • Janusz Gajos: Aktor marznie

  Uwielbiał w szkole matematykę i nie lubił uczyć się wierszy na pamięć. Janusz Gajos spotkał się ze swoimi... sąsiadami i opowiedział im o mniej znanych faktach ze swojego życia.

 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Włodzimierz Press: Bójka z Januszem Gajosem

  ...zdawał do szkoły aktorskiej. "W przeciwieństwie do mojego późniejszego kolegi z planu Janusza Gajosa, który miał problemy, ja dostałem się od razu. Dziś on jest wybitnym aktorem, a ja, średniakiem(...)Janusz Gajos bardzo długo wyzwalał się z roli Janka Kosa. Włodzimierz Press, który grał Grigorija i uważany był za najprzystojniejszego członka załogi "Rudego", miał z tym jeszcze większe problemy...

 • Witold Sadowy: Najstarszy polski aktor

  ...do dwusetnego jubileuszu" - powiedział Marek Barbasiewicz Sadowy jest najstarszym żyjącym polskim aktorem oraz publicystą piszącym o teatrze. W młodości w tajemnicy przed rodzicami uczęszczał do(...) w Teatrze Ateneum, Nowym, Dramatycznym, Klasycznym, Studio i Rozmaitości. Pracował pod kierunkiem takich reżyserów jak Juliusz Osterwa, Janusz Warnecki, Leon Schiller, Maria Wiercińska, Jerzy...

 • Janusz Chabior w obsadzie "Listów do M. 4"

  Kolejnym aktorem, którego po raz pierwszy zobaczymy w świątecznej serii "Listy do M.", jest Janusz Chabior. Aktor podzielił się zdjęciem z planu powstającego właśnie filmu na Instagramie. "Listy do M. 4" w kinach od 4 listopada.

 • Janusz Gajos kończy 80 lat

  Niezwykle popularny Janek Kos z "Czterech pancernych" i gburowaty woźny Turecki z "Kabareciku" Olgi Lipińskiej - Janusz Gajos, w opinii wielu, uchodzi za jednego z najwszechstronniejszych polskich aktorów. 23 września artysta kończy 80 lat.

 • Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  W sobotę, 20 czerwca, Janusz Chabior wziął ślub z młodszą o 18 lat Agatą Wątróbską - poinformował "Fakt". Uroczystość miała miejsce w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach.

 • Janusz Józefowicz odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

  Postanowieniem prezydenta Andrzeja Dudy Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej odznaczony został Janusz Józefowicz, choreograf, reżyser, scenarzysta, twórca musicalu "Metro" i dyrektor artystyczny Teatru Studio Buffo.

Zdjęcia na temat: aktor janusz
Wideo na temat: aktor janusz
 • Janusz Gajos: Uparcie trwam

  Jaki jest największy sukces zawodowy aktora Janusza Gajosa? Posłuchajcie naszej rozmowy! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 19:00.

 • Walka o zdrowie Andrzeja Strzeleckiego. Jak można mu pomóc?

  Andrzej Strzelecki zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. Jedynym ratunkiem jest terapia w Stanach Zjednoczonych. Jego córka Joanna poruszyła więc niebo i ziemię, aby zebrać potrzebne na to pieniądze. Chodzi aż o 1,5 miliona złotych. O przebiegu choroby i zbiórce opowiedzieli Joanna Strzelecka-Żylicz oraz przyjaciel aktora Janusz Józefowicz. Jak można pomóc?

 • u Jaöka: Karol Strasburger

  Jego program, niezmiennie od 1994 roku, bije rekordy popularności. Mimo że Karol Strasburger z wykształcenia jest aktorem i możemy go zobaczyć w wielu ekranowych rolach, to Polacy kojarzą go głównie z „Familiady”. Opowiedział nam, na co najbardziej czeka, z czego się śmieje, a co go drażni. Koniecznie zobaczcie! Program u Jaöka prowadzi dla Was Mikołaj „Jaök” Janusz Pozostałe

Dyskusje na temat: aktor janusz