• Informacje na temat:

  aktor kazimierz kaczor

Artykuły na temat: aktor kazimierz kaczor
 • Kazimierz Kaczor: Serce na dłoni

  We wtorek, 9 lutego, 75. urodziny obchodzi Kazimierz Kaczor - popularny aktor, prezenter telewizyjny, w przeszłości działacz antykomunistyczny i członek Rady Kultury przy prezydencie RP. Uznanie telewidzów zdobył dzięki kreacji postaci Leona Kurasia ("Polskie drogi"), tytułowego bohatera serialu "Jan Serce" czy Zygmunta Kotka ("Alternatywy 4").

 • Kazimierz Kaczor skończył 65 lat

  Znany polski aktor Kazimierz Kaczor, odtwórca ról m.in. Jana Serce i serial owego senatora Złotopolskiego, kończy w czwartek, 9 lutego, 65 lat. Z tej okazji marszałek sejmu Marek Jurek przesłał artyście życzenia "niesłabnącej energii do dalszej pracy, a zarazem wiele twórczej satysfakcji".

 • Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor: Rozumiemy się bez słów

  Zyskali popularność i sympatię widzów dzięki wielu niezapomnianym rolom. Ona grała m.in. w "Czterech pancernych...", on zaś w "Janie Serce". Aż trudno uwierzyć, że ich drogi zawodowe nigdy się nie skrzyżowały. Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor spotkali się dopiero na planie "Drugiej szansy". Jesienią - nowy sezon!

 • Kazimierz Kaczor: To był szok, ale nie podupadłem na duchu

  Trafiła mu się rola ojca dwóch córek i bardzo ją sobie chwali, bo Kazimierz Kaczor sam o swoje córki jest bardzo zazdrosny. Z żoną ma wspólne hobby i potrafi też z pasją odpoczywać. Praca daje mu poczucie dumy, spełnienia i zadowolenia, a dzięki sympatii widzów wie, że dobrze wybrał zawód.

 • Kazimierz Kaczor i "Alternatywy 4": "Jak zostałem dźwigowym"

  Kazimierz Kaczor opowiada o tym, jak został dyplomowanym operatorem dźwigu. Wszystko działo się tuż po emisji serialu "Alternatywy 4", w którym aktor grał jedną z głównych ról. W tym serial obchodzi 30. urodziny.

 • Kaczor usunięty z ZASP

  Kazimierz Kaczor ("Złotopolscy"), znany aktor i były prezes Zarządu Głównego Związku Artystów Scen Polskich został we wtorek, 8 lutego, wykluczony z tej organizacji. Z listy członków ZASP skreślono również Cezarego Morawskiego ("M jak miłość"), byłego skarbnika tej organizacji.

 • Sprawy Kaczora ciąg dalszy

  ..."O wykluczeniu z ZASP-u dowiedziałem się z prasy" - powiedział w środę, 9 lutego, były prezes Związku Artystów Scen Polskich Kazimierz Kaczor. Podkreślił, że nie zna dokładnych przyczyn tej decyzji. Aktor został skreślony z członkostwa w organizacji decyzją podjętej w poniedziałek, 7 lutego, uchwały Prezydium Zarządu Głównego ZASP. Skreślono także byłego skarbnika ZASP-u Cezarego Morawskiego.

 • Jerzy Kryszak: Aktor niepotrzebny

  Jerzy Kryszak aktorem? Trochę jak w przypadku Karola Strasburgera, jasnowłosego kabareciarza kojarzymy raczej z występów w telewizyjnych programach satyrycznych niż z pełnokrwistych kinowych ról. Kryszak jest jednak dyplomowanym aktorem ze sporym dorobkiem. Z okazji 70. urodzin artysty przypominamy jego najlepsze ekranowe wcielenia.

 • Najlepszy wędkarz wśród aktorów

  Aktorzy młodego pokolenia nie dali szans doświadczonym artystom - wędkarzom podczas odbywających się w Białobrzegach Zawodach Wędkarskich im. Mariana Łącza. W imprezie wzięła udział plejada gwiazd. Zwyciężył Olin Gutowski, znany z serialu "Samo życie".

 • Pazura krytykuje Kaczora

  ..."Podczas prezesury Kazimierza Kaczora w ZASP panowała dezinformacja" - powiedział w czwartek, 24 marca, prezes Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych, Cezary Pazura . W Warszawie odbywa się dwudniowy Zjazd ZASP.

Zdjęcia na temat: aktor kazimierz kaczor
Dyskusje na temat: aktor kazimierz kaczor