• Informacje na temat:

  aktor kazimierz mazur

Artykuły na temat: aktor kazimierz mazur
 • Serialowy aktor w "TzG"!

  Do uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami" dołączył Kazimierz Mazur, 27-letni aktor, znany z roli Kamila Hoffera w serialu "Na Wspólnej".

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Już nie zatańczą

  Kazimierz Mazur decyzją jurorów, a przede wszystkim widzów został trzecim uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Gwiazdor "Na Wspólnej" tańczył z Bianką Żubrowską.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Andrzejewicz w składzie? Kto zastąpi Królikowskiego?

  Jak donosi "Super Express" Gosia Andrzejewicz i aktor Maurycy Popiel to pierwsi uczestnicy 13. sezonu show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Według tabloidu Polsat szuka również jurora, który zastąpi Pawła Królikowskiego.

 • Paweł Deląg najlepszym żeglarzem

  Paweł Deląg, niezapomniany odtwórca roli Marka Winicjusza w filmie "Quo vadis" , został zwycięzcą III Mistrzostw Polski Aktorów w Żeglarstwie. Zawody rozegrano w weekend (14 - 16 czerwca) w Mikołajkach na Mazurach.

 • Aktorzy żeglują w Mikołajkach

  Aktorska załoga ze sternikiem Markiem Cichuckim ( "Kariera Nikosia Dyzmy" , "Ogniem i mieczem" ) wygrała V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aktorów zakończone w niedzielę, 27 czerwca, w Mikołajkach, na Mazurach. Do Mikołajek przyjechali m.in. Jacek Kawalec, Olga Bończyk, Piotr Machalica, Edyta Olszówka, Dorota Kamińska.

 • Z Małgosią bardzo się lubimy!

  Już dziesięć lat gra w "Na Wspólnej". Przez ten czas wiele zmieniło się w życiu aktora, a także jego serialowego bohatera. Kamil Hoffer wydoroślał, skończył studia, został lekarzem i ożenił się. Razem z żoną Zuzą próbują zostać rodzicami.

 • "TzG": Znamy wszystkich uczestników

  Aktor Dariusz Kordek uzupełnił skład uczestników 13 edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "Cieszy mnie to, co robię"

  Zbigniew Zamachowski to jeden z najwybitniejszych i zarazem najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": 11. edycja startuje 23 lutego

  O czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny zawalczą: aktorki Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dąbrowska, Iga Krefft i Marta Wiejak. Oprócz nich udział w proframie wezmą: aktor Kazimierz Mazur, bloger Kamil Pawelski i muzycy: Staszek Karpiel - Bułecka i Antek Smykiewicz. Kto z nich okaże się czarnym koniem programu? - Jestem tu! Moje marzenie się spełniło - zdradza Antek Smykiewicz...

Zdjęcia na temat: aktor kazimierz mazur
Wideo na temat: aktor kazimierz mazur
 • „Na Wspólnej”: Kazimierz Mazur o 15 latach na planie

  Kazimierz Mazur trafił na plan „Na Wspólnej” zaraz po swoim występie w filmie Jana Jakuba Kolskiego „Pornografia”. Aktor miał wtedy 18 lat. - To jest zupełnie inna forma pracy – przyznaje w rozmowie(...) planie filmowym. Aktor uważa, że scenariusz „Na Wspólnej” zachowuje autentyzm dzięki temu, że nie kreuje sytuacji ekstremalnych. Kreacja jego postaci - Kamila Hoffera – nie należy do najłatwiejszych

Dyskusje na temat: aktor kazimierz mazur