• Informacje na temat:

  aktor kiljan

Artykuły na temat: aktor kiljan
 • "Na dobre i na złe": Mariusz Kiljan i Krzysztof Kwiatkowski w Leśnej Górze

  W 556. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Sławek, mąż pielęgniarki Izy (Magdalena Waligórska). W tej roli widzowie zobaczą Mariusza Kiljana, który sympatię widzów zdobył m.in. dzięki serialowi "Hela w opałach". W odcinku zobaczymy także Krzysztofa Kwiatkowskiego, znanego m.in. z seriali "Hotel 52" i "Pierwsza miłość". Tym razem aktor wcieli się w Jana - młodego wykładowcę...

 • Robert Gonera reżyseruje serial

  Robert Gonera ( "Dług" , "Głośniej od bomb" , "Strefa ciszy" ) po raz pierwszy podjął się reżyserii serial u. Popularny aktor kończy właśnie zdjęcia do pilotowego odcinka filmu "Wolna sobótka", który ma pokazać w ciekawy i barwny sposób polską wieś. Serial powstaje według pomysłu samego Gonery i - jak mówią twórcy - przypomina klimatem "Przystanek Alaska".

 • Mariusz Kiljan wraca do zdrowia

  Mariusz Kiljan (40 l.), aktor znany m.in. z serial u "Hela w opałach", po ciężkiej chorobie przygotowuje się do powrotu na plan filmowy. - Mam nadzieje, że to, co złe, już za mną - mówi.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej: Kobiety i dzieci przodem

  Striptiz i tradycyjna piosenka literacka, "Daj mi tę noc" i pieśń Kurta Weilla, wersy z Goethego i wokalizy bez znaczenia, choć z sensem. I jeszcze deszcz krwi, na szczęście tylko teatralnej - piątkowy wieczór 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej niejedno miał oblicze.

 • Aktor walczy o życie

  Lekarze walczą o życie Mariusza Kiljana , aktora znanego m.in. z serial u "Hela w opałach". Artysta przebywa na oddziale intensywnej terapii wrocławskiego szpitala zakaźnego. Jego stan jest ciężki.

 • Znane aktorki w habitach!

  W Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się niecodzienna konferencja prasowa z udziałem znanych aktorek... w habitach! Wydarzenie miało na celu promocję najnowszego spektaklu Mariusza Kiljana "Siostrunie".

 • "Hela w opałach": Nie lubi seriali

  Mariusz Kiljan długo znany był jedynie jako aktor teatralny. Znakomicie wcielał się w role dziwaków, morderców i psychopatów. Gdy otrzymał propozycję zagrania nieśmiałego i pełnego kompleksów Leszka Polaka w serialu "Hela w opałach", jego życie bardzo się zmieniło.

 • 11 listopada na wesoło

  Czy Święto Niepodległości można obchodzić na wesoło? Satyrycy przekonują, że tak i zabierają widzów na... kabaretową próbę generalną wielkiej gali. Szczegóły zdradza jej autor - Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 • "Czas honoru - Powstanie": Jedyny taki plan w polskim serialu

  200 członków grup rekonstrukcyjnych, setki statystów, 35 kaskaderów, kilkadziesiąt pojazdów cywilnych i wojskowych z epoki, czołg V Panther i samobieżna mina- pułapka 303 Goliath, ponad 200 sztuk broni, z której zostanie wystrzelone ok. 7000 sztuk naboi, ponad 100 koszul ze spłonkami imitującymi postrzały, 30 kg silikonowego szkła, 500 specjalnych miękkich cegieł - oto, co przez dwa tygodnie, od poniedziałku 23 czerwca, szykuje się na planie "Czasu honoru - Powstania",

 • "Czas honoru": W każdym z nas jest dobra i zła natura

  Siódma seria "Czasu honoru" to czas bohaterów z okresu Powstania Warszawskiego, ale będzie też kilku antybohaterów. Takich czarnych charakterów jak Woźniak, kreowany przez Mariusza Kiljana.

Wideo na temat: aktor kiljan
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor kiljan