• Informacje na temat:

  aktor kogel mogel

Artykuły na temat: aktor kogel mogel
 • Mikołaj Roznerski dostał rolę w "Kogel-Mogel 3". Kogo zagra?

  Trwają prace nad trzecią częścią hitu "Kogel-Mogel". Premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2019 roku. Kogo zobaczymy w obsadzie?

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk pokłóciły się na premierze filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"?

  Na ściankach same uśmiechy i dobra atmosfera, a za kulisami... spięcie? Jak czytamy w jednym z tabloidów, poza błyskami fleszy między Ewą Kasprzyk (62 l.) a Iloną Łepkowską (64 l.) miało dojść do konfrontacji. Ponoć aktorka miała pewne pretensje do scenarzystki... O co dokładnie poszło?

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Zdzisław Wardejn kończy 80 lat!

  Zdzisław Wardejn, czyli Waldemar Barewicz z kultowych "Zmienników", który milionom Polaków kojarzy się przede wszystkim z rolą Mariana Wolańskiego w trylogii "Kogel Mogel", świętuje 80. urodziny!

 • Adamczyk z pięcioma kobietami

  - Marzenie o tym, żeby posiadać pięć pięknych kobiet w domu, zapewne niejednemu obiło się o głowę - mówi Piotr Adamczyk, odtwórca tytułowej roli w filmie "Och, Karol 2", który w styczniu 2011 roku trafi do kin. - Karol jest w każdym z nas i należy z tym walczyć - dodaje aktor.

 • "07 zgłoś się": Jerzy Rogalski wcale nie chciał go zagrać...

  Jerzy Rogalski, czyli niezapomniany porucznik Waldemar Jaszczuk z "07 zgłoś się", którego wkrótce ponownie zobaczymy na wielkich ekranach jako Staszka Kolasę w komedii "Misz masz, czyli kogel-mogel 3", niemal w każdym wywiadzie mówi, że gdyby jeszcze raz miał wybrać zawód, wahałby się, czy zdecydować się na aktorstwo. - Ten zawód to ogromne... ryzyko - twierdzi.

 • Filmowo w Janowie Lubelskim

  Reżyserzy Wiesław Saniewski i Łukasz Palkowski, aktorzy Krzysztof Kowalewski, Alosza Awdiejew, Cezary Żak i Artur Barciś oraz piosenkarz Krzysztof Cugowski będą wśród gości III Festiwalu Artystów Filmu i Telewizji FART, który rozpocznie się w poniedziałek w Janowie Lubelskim (woj. lubelskie).

 • "M jak miłość": Ewa Kasprzyk chce pomóc zwierzakom

  Niedawno dołączyła do ekipy lubianego serialu. Zagra też w trzeciej części filmu „Kogel-mogel”. Oprócz tego planuje wesprzeć schroniska.

 • "To jest komedia erotyczna"

  Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem Paulinę, Wandę, Adriannę i Irenę. On po prostu kocha kobiety! Kto taki? Karol! W filmie "Och, Karol2", do którego zakończyły się zdjęcia. Premiera w kinach - 21 stycznia.

Wideo na temat: aktor kogel mogel
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: aktor kogel mogel
 • Re: "Złotopolscy": Kolejny rok bez listonosza

  Pan Jerzy Turek zaliczał się do aktorów starszego pokolenia, które potrafiło grać na scenie szczerze. Brakuje dzisiaj takich aktorów. Niezapomniany Solski z Kogel Mogel albo rola w Złotopolskich. Wspaniały aktor. Taka szkoda, że go nie ma.

 • Re: "Złotopolscy": Kolejny rok bez listonosza

  Dziś takich aktorów już nie ma. Wspaniałe kreacje które stworzył pozostaną na zawsze. Aktor rewelacyjny szczególnie w komediach. Szkoda że tak szybko odszedł. Czym byłby Kogel-mogel bez niego? W Złotopolskich grał wspaniałą rolę listonosza. Jego rozmowy z Henrykiem Machalicą to kwintesencja tego serialu.

 • Re: "Korona królów": Marta Bryła zmieszana z błotem! Czym podpadła hejterom?

  Pan Ryszard Kotys, wspaniały aktor, nigdy nie odmawiał zagrania jakiejkolwiek roli, nawet najmniejszego epizodu. Dlatego widzimy Go w bardzo wielu filmach i serialach: "Czterej pancerni i pies", "Świat według Kiepskich", "Dom", "Sami swoi", "Vabank", "Wielka majówka" , "Wyjście awaryjne", "Kogel mogel", "Kingsajz", "Rozmowy kontrolowane" i wiele innych. Według niego aktor jest po prostu od grania

 • Re: "Świat według Kiepskich": Do obsady powraca Ryszard Kotys!

  Szkoda, że Ryszard Kotys znany jest tylko z roli w Świecie według Kiepskich. Z pamięci pamiętam jeszcze parę ról Kotysa: listonosz w Kogel Mogel, milicjant w Rozmowach Kontrolowanych, maszynista w Psy 2, więzień w Kingsajzie, mielił papier w O-bi oba koniec cywilizacji... Trochę niedoceniony aktor zazwyczaj od do małych ról, dopiero w Świecie według Kiepskich pokazał swój talent. No i był też