• Informacje na temat:

  aktor linda bogusław

Artykuły na temat: aktor linda bogusław
 • Bogusław Linda przeciw homofobii

  Etatowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda został nową twarzą akcji społecznej Kampanii Przeciw Homofobii "Ramię w ramię po równość". Słynący z bezkompromisowych wypowiedzi aktor zabrał głos w sprawie miłości i akceptacji osób LGBT. Opowiedział również historię o roli geja, którego ostatecznie nie zagrał.

 • Bogusław Linda w teledysku "Psy. W imię zasad"

  Bogusław Linda wystąpił w teledysku do utworu "Psy. W imię zasad". Efekt współpracy rapera O.S.T.R. i aktora Sebastiana Fabijańskiego promuje nowy film Władysława Pasikowskigo "Psy 3. W imię zasad".

 • Bogusław Linda reklamuje

  ...1 października ruszyła najnowsza kampania reklamowa jednego ze środków farmaceutycznych. Bohaterem spotu jest wybitny aktor Bogusław Linda, którego możemy obecnie oglądać w serialu "Paradoks".

 • "Powidoki": Bogusław Linda "promuje" film

  W dosyć ciekawy sposób Bogusław Linda postanowił "promować" reprezentujący Polskę w oscarowym wyścigu ostatni film Andrzeja Wajdy "Powidoki", w którym gra główną rolę. W produkcji zmarłego 9 października reżysera aktor wcielił się w malarza Władysława Strzemińskiego.

 • Bogusław Linda zmiękczony

  Największy twardziel w historii polskiego kina? Czas zadać kłam stereotypowemu postrzeganiu Bogusława Lindy, na które aktor zapracował głównie występami w filmach Władysława Pasikowskiego. Z okazji 60. urodzin gwiazdora przypominamy jego bardziej zniuansowane role.

 • Bogusław Linda: Aktor jest człowiekiem, który nic nie umie

  Rzadko bardzo pojawia się na bankietach, woli cieszyć się życiem i pięknem natury. Dąży do tego, żeby robić i mówić to, co chce. Bogusław Linda twierdzi, że zawsze taki był i nic tego już nie zmieni.

 • Bogusław Linda: Gdybym nie był aktorem...

  Po epoce kopiowania filmów z Hollywood, do polskiego kina wróciły dobre scenariusze - takie jest zdanie Bogusława Lindy. W Poznaniu na festiwalu Transatlantyk artysta opowiadał, dlaczego lubi reżyserować i jak wyglądało jego przejście od kina moralnego niepokoju do "Psów" Pasikowskiego.

 • Bogusław Linda gościem specjalnym Dwóch Brzegów

  Bogusław Linda to gość specjalny 10. edycji festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Aktor będzie bohaterem tegorocznej sekcji "I Bóg stworzył aktora".

 • Bogusław Linda: Nigdy nie był aniołem

  Nigdy nie był aniołem. Zawsze miał słabość do kobiet i przygód. Twierdzi, że nie lubi swojego zawodu, a mimo to jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Już niebawem, dokładnie 27 czerwca, Bogusław Linda kończy 65 lat.

 • Bogusław Linda w "Kasynie"

  Bogusław Linda będzie gwiazdą nowego serialu Polsatu "Kasyno". Produkcja opowiadająca o młodych ludziach, którzy zaczynają pracę w kasynie i jego gościach, pojawić się ma na antenie jesienią 2013 roku.

Zdjęcia na temat: aktor linda bogusław
Wideo na temat: aktor linda bogusław
 • Bogusław Linda o swojej nieśmiałości: Chciano mnie wyrzucić ze szkoły

  "Zły chłopiec" to wywiad-rzeka Magdy Umer z Bogusławem Lindą. Dlaczego aktor zgodził się na tę książkę? - Ona mnie trochę przez 15 lat znajomości oswoiła. Mieszkamy 15 lat obok siebie - powiedział(...) wizerunek aktora nijak ma się do jego cech w prawdziwym życiu. - Ja jestem trochę wycofany - powiedział o swojej nieśmiałości Linda. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Zły chłopiec" to wywiad-rzeka Magdy Umer z Bogusławem Lindą. Dlaczego aktor zgodził się na tę książkę? - Ona mnie trochę przez 15 lat znajomości oswoiła. Mieszkamy 15 lat obok siebie - powiedział(...) wizerunek aktora nijak ma się do jego cech w prawdziwym życiu. - Ja jestem trochę wycofany - powiedział o swojej nieśmiałości Linda.

 • Bogusław Linda twarzą Pharmaton Geriavit

  Być może widzowie będą zaskoczeni widząc aktora, reklamującego preparat, który "zwalcza objawy wyczerpania, przemęczenia, starzenia się oraz dolegliwości związane z procesem rekonwalescencji, objawiające się obniżeniem sprawności umysłowej, czujności, koncentracji i pamięci".

Dyskusje na temat: aktor linda bogusław