• Informacje na temat:

  aktor macaulay culkin

Artykuły na temat: aktor macaulay culkin
 • Macaulay Culkin: Powrót za 3 miliony dolarów

  Macaulay Culkin ma otrzymać ponad 3 miliony dolarów za gościnny występ w nowej wersji "Kevina samego w domu" - wynika z informacji brytyjskiego tabloidu "The Sun".

 • Macaulay Culkin na castingu do "Pewnego razu... w Hollywood"

  Macaulay Culkin, znany przede wszystkim z tytułowej roli w filmie "Kevin sam w domu", wyznał, że ubiegał się o rolę w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Przesłuchanie do roli wypadło jednak katastrofalnie.

 • Macaulay Culkin o Michaelu Jacksonie. "Nie mam powodu, by go kryć"

  Macaulay Culkin, aktor znany z roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu", po raz pierwszy od 15 lat udzielił obszernego wywiadu.

 • ​Macaulay Culkin: Tak powinien wyglądać Kevin

  ...​Macaulay Culkin, choć w tym roku skończy już 39 lat, to nadal kojarzony jest ze swoją dziecięcą rolą w filmie "Kevin sam w domu". Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Kevin McCallister ma powrócić w nowej wersji kultowej produkcji z 1990 roku. Culkin postanowił zaprezentować, jak grany przez niego przed laty bohater powinien wyglądać po latach. I wielu przejściach...

 • Macaulay Culkin zmienił się nie do poznania

  Fotoreporterzy sfotografowali ostatnio długo niewidzianego Macaulaya Culkina. Po wielu latach problemów z używkami aktor wyraźnie odżył!

 • Macaulay Culkin ewangelistą?

  Znany z hitu "Kevin sam w domu" Macaulay Culkin być może wkrótce wcieli się w rolę Mormona na potrzeby popularnego amerykańskiego serialu "Trzy na jednego".

 • Macaulay Culkin jako Hannibal

  Macaulay Culkin ( "Kevin sam w domu" , "Potyczki z tatą" ) otrzymał oficjalną propozycję występu w filmie "The Lecter Variation". Potwierdziła się więc informacja, że twórcy prequela "Czerwonego smoka" zainteresowani są udziałem byłego dziecięcego gwiazdora w ich projekcie. Młody aktor powrócił niedawno na ekrany po niemal dziesięcioletniej przerwie.

 • Macaulay Culkin potwierdza koniec Pizza Underground

  Kolejny album Pizza Underground - zespołu aktora znanego z filmu "Kevin sam w domu", Macaulaya Culkina - będzie ostatnim w ich karierze.

 • Macaulay Culkin: Młody Hannibal?

  Były dziecięcy gwiazdor Macaulay Culkin ( "Kevin sam w domu" , "Potyczki z tatą" ) jest jednym z poważnych kandydatów do roli w filmie "The Lecter Variation". Młody aktor miałby się wcielić w postać młodego Hannibala Lectera w prequelu "Czerwonego smoka" . Żadne konkretne decyzje obsadowe nie zostały jednak na razie podjęte.

 • Macaulay Culkin świętuje 35. urodziny

  Któż nie obejrzał przynajmniej raz kultowej komedii "Kevin sam w domu"? Grający w niej główną rolę Macaulay Culkin, kończy w środę, 26 sierpnia, 35 lat. Pomimo tego, że aktor jest już dorosłym człowiekiem, nie przestaje być kojarzony z chłopcem o imieniu Kevin...

Zdjęcia na temat: aktor macaulay culkin