• Informacje na temat:

  aktor mariusz cz

Artykuły na temat: aktor mariusz cz
 • Mariusz Jakus: Rewolucja w życiu aktora!

  Mariusz Jakus (50 l.), którego ostatnio oglądaliśmy w Drugiej szansie w roli Bronisława, niedawne okrągłe urodziny uczcił... przeprowadzką z Łodzi do Warszawy.

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Wspaniałe wieści! Mariusz Czajka odzyskał wzrok!

  Mariusz Czajka (58 l.) w ostatnich miesiącach przeżywał prawdziwy dramat. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło...

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • "Ślad": Mariusz Jakus - aktor po ciemniej stronie

  ..."Zawsze to, co mroczne, wydawało mi się ciekawsze" - mówi Mariusz Jakus, aktor znany z ról schwarzcharakterów i twardzieli. W nowym serialu kryminalnym "Ślad" wciela się w postać nadkomisarza Rafała Walczaka z Centralnego Wydziału Śledczego.

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

 • Mariusz Smaga z "Rolnik szuka żony" został aktorem!

  Co za nowiny o jednym z uczestników "Rolnik szuka żony 2"! Mariusz Smaga, bo o nim mowa, powraca do telewizji! Tym razem wystąpił już nie w programie randkowym, a w serialu.

 • Nie żyje Grzegorz Komendarek i Hanna Szymanderska

  W tragicznym wypadku, który wydarzył się w niedzielę, 21 września wieczorem w Skarżysku-Kamiennej, zginęły dwie osoby. Jak podaje gazeta.pl, nie żyją Grzegorz Komendarek, aktor grający w serialu "Złotopolscy" i Hanna Szymanderska, znana autorka książek kulinarnych.

 • "Blondynka": Mariusz Ostrowski bywa aktorem krnąbrnym wobec... reżyserów

  Mariusz Ostrowski, czyli Kris Roy z "Blondynki", przyznaje, że zdarza mu się ścierać z reżyserami, z którymi pracuje, ale nigdy nie dyskutuje z ich wizją spektaklu czy filmu. - Jestem po to, by te wizje realizować - mówi.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

Zdjęcia na temat: aktor mariusz cz
Wideo na temat: aktor mariusz cz
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. sezonu

  W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich(...), Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula. W nowym sezonie do obsady dołączą: Paweł Deląg, Michał Czernecki, Monika Dryl, Maciej Jachowski i Wojciech Dąbrowski. Kto jeszcze zagra

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych

Dyskusje na temat: aktor mariusz cz