• Informacje na temat:

  aktor meble

Artykuły na temat: aktor meble
 • Piotr Polk: Bez asystenta

  Nie korzystam z pomocy asystenta i ogarniam wszystkie sprawy osobiście - oświadcza Piotr Polk, znany z roli policjanta Możejki w serialu "Ojciec Mateusz". Nie wszyscy wiedzą, że w wolnych chwilach aktor zajmuje się - z powodzeniem - projektowaniem mebli.

 • Mateusz Damięcki błądzi po omacku

  We wrześniu Mateusza Damięckiego zobaczymy w "Czarnej komedii", nowym spektaklu Teatru Kamienica. Aktor będzie musiał grać w ciemnościach i poruszać się po omacku.

 • Quentin Tarantino: Bękart kina

  ..."Tworzę filmy o ludziach niezależnych, o ludziach, którzy łamią zasady" - mówi Quentin Tarantino. Reżyser, scenarzysta, producent i aktor w środę, 27 marca, kończy 50 lat.

 • Wyprzedaż u Seana Connery'ego

  Fani Seana Connery, najsłynniejszego odtwórcy roli Jamesa Bonda, pielgrzymują do hiszpańskiej Villa Casa Malibu, gdzie aktor miał do niedawna swą willę. Wielbiciele pragną zdobyć choć jedną rzecz należącą kiedyś do gwiazdora. Connery sprzedał swą posiadłość z powodu nachalności prasy i gapiów.

 • Alain Delon kończy 70 lat

  Alain Delon, jeden z najbardziej znanych francuskich aktorów filmowych, skończy we wtorek, 8 listopada, 70 lat. Wystąpił w ponad 80 filmach, m.in. "Lamparcie" oraz "Rocco i jego bracia" Luchino Viscontiego, "Zaćmieniu" Michelangelo Antonioniego, "Miłość Swanna" Volkera Schloendorffa.

 • Mikołaj Roznerski: Widzowie cenią prawdę

  Już trzeci raz Czytelnicy zdecydowali, że Telekamera "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora powędruje w jego ręce. Prywatnie skromny, na ekranie bywa amantem, łamaczem kobiecych serc, ale i księdzem. Mikołaj Roznerski znany jest nie tylko z serialowych ról, ma również na koncie kreacje w takich filmach kinowych, jak "Fighter", "Jak poślubić milionera?", "Narzeczony na niby", "Pech to nie grzech...

 • Wszystkie mroczne filmy

  Ma na koncie współpracę z tak uznanymi aktorami jak: Liam Neeson i Christina Ricci oraz multimedialną artystką Laurie Anderson, jednak twórczość mieszkającej w Nowym Jorku reżyserki Agnieszki Wójtowicz-Vosloo pozostaje w Polsce zupełnie nieznana. Kilkanaście dni temu artystka została jedną z laureatek pierwszej amerykańskiej edycji konkursu "Wybitny Polak za granicą".

 • Nie żałuję sobie dobrego jedzenia

  Spotykamy się w urokliwym, magicznym zakątku - cukierence Stary Dom tuż przy restauracji o tej samej nazwie. - To miejsce jest spełnieniem moich marzeń - przyznaje Piotr Adamczyk. Aktor opowiada, przy ciastku i kawie, o swych największych pasjach - kuchni, pracy oraz samym życiu.

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  ...bledną jednak przy nieprzyjemnościach, jakich doznaje były mąż Angeliny Jolie, Billy Bob Thornton. Aktor wpada w panikę na widok... starych mebli, dlatego odmawia przyjmowania ról w filmach kostiumowych...

 • Najstarsza aktorka "Złotopolskich"

  Antyczne meble, obrazy Malczewskiego na ścianach. Zapach świeżo skoszonej trawy i śpiew ptaków. Malowniczy domek w Zalesiu Dolnym pod Warszawą, od prawie 13 lat zmienia się w posiadłość zamieszkiwaną przez Julię Złotopolską (Anna Milewska). Najstarszą aktorkę z serialu "Złotopolscy".

Zdjęcia na temat: aktor meble
Dyskusje na temat: aktor meble