• Informacje na temat:

  aktor michal

Artykuły na temat: aktor michal
 • Michał Milowicz: Aktor, nie celebryta

  Walczę, by nie mylono aktorów z celebrytami - mówi Michał Milowicz. Jego zdaniem słowo "celebryta" ma pejoratywne znaczenie, a jego stosowanie może być krzywdzące. Gwiazdor podkreśla, że nie powinno się określać tym mianem zarówno artystów z wieloletnim dorobkiem zawodowym, jak i popularnych blogerów.

 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Michał Wiśniewski aktorem!

  Michał Wiśniewski rozpoczyna nowy etap swej kariery. Po planowanym jesienią ostatecznym rozwiązaniu zespołu Ich Troje, wokalista postanowił zostać... aktorem. Wkrótce zadebiutuje w filmie "Lawstorant", obok m.in. Zbigniewa Buczkowskiego, Wojciecha Pokory i Jerzego Treli.

 • Michał Milowicz: Nie każdy aktor musi kończyć szkołę aktorską

  Michał Milowicz nie ma nic przeciwko obecności amatorów na rynku filmowym. Jego zdaniem dla wielu młodych ludzi grywanie w serialach jest sposobem na naukę aktorstwa przed rozpoczęciem studiów kierunkowych.

 • Michał Rolnicki: Hollywood jest marzeniem większości aktorów

  Aktor znany widzom m.in.z  "Barw szczęścia" chciałby, żeby doba była kilka razy dłuższa, bo ma do zrealizowania tyle projektów, że szkoda mu czasu na sen. Marzy też o tym, by kiedyś zagrać(...). Natomiast jestem wielkim fanem zmian i staram się je jak najczęściej wprowadzać w swoją codzienność, dlatego taka rutyna mnie nie dopada - mówi agencji Newseria Lifestyle Michał Rolnicki, aktor...

 • Aleksandra Żebrowska w bieliźnie. Zdjęcie ciężarnej żony wykonał aktor

  Michał Żebrowski wkrótce po raz trzeci zostanie ojcem. Jego żona Aleksandra jest już w zaawansowanej ciąży, a kadrami "z brzuszkiem" od czasu do czasu dzieli się w sieci. Ostatnią fotografię wykonał sam aktor.

 • Michał Koterski jako Edward Gierek

  ..."Przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze" - napisał na Instagramie Michał Koterski, dzieląc się z fanami pierwszym zdjęciem w filmowej charakteryzacji. Do roli pierwszego sekretarza KC PZPR aktor przytył 17 kilogramów. Za reżyserię filmu odpowiedzialni będą bracia Michał i Wojciech Węgrzynowie ("Proceder"). Scenariusz napisali Rafal Woś, Michał Kalicki...

 • Michał Czernecki: Nie wierzyłem w siebie

  ...jestem z nich dumny. Mój wizerunek nie jest idealny ani posągowy. (...) Rozmawiał Artur Krasicki W wielu wywiadach aktor opowiadał, że do tego stopnia nie wierzył w siebie, iż ma za sobą dwie próby(...) tego uwolnić, jakoś to sobie ułożyć, spisałem to wszystko. I teraz niedawno znalazłem ten tekst i się tak uśmiałem... Do łez" - wyznał aktor. Czytaj więcej: Michał Czernecki i dwa nieudane samobójstwa...

 • Michał Żebrowski jak Ernest Hemingway?

  ...na Instagramie. Znacznie poważniejsza dyskusja rozgorzała jednak pod najnowszym zdjęciem Żebrowskiego. Fani aktora podzielili się na dwa obozy. Część osób przyznała rację aktorowi, który sam siebie(...) często pozował amerykański pisarz. Co ciekawe złośliwe przytyki odnośnie wyglądu aktora pisali głównie panowie, zdecydowana większość komentujących pań była zachwycona. "Facet przyprószony siwizną...

 • Zbiórka pieniędzy na leczenie chorego aktora Andrzeja Strzeleckiego

  Dwa koncerty - na 23 i 26 czerwca - zaplanowano, aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie aktora Andrzeja Strzeleckiego, chorego na nieoperacyjnego raka płuc. W mediach społecznościowych przyjaciele Strzeleckiego publikują skomponowane dla niego "Lepieje".

Zdjęcia na temat: aktor michal
 • Michał Żebrowski
Wideo na temat: aktor michal
Dyskusje na temat: aktor michal