• Informacje na temat:

  aktor mina

Artykuły na temat: aktor mina
 • Nie żyje aktor Jason Davis

  W niedzielę, 16 lutego, w wieku 35 lat zmarł aktor dziecięcy Jason Davis. Znany był m.in. dzięki występom w filmach "Godziny szczytu" i "Wielki Biały Ninja" oraz epizodzie w popularnym serialu "Roseanne".

 • Zmarł aktor Janusz Kubicki

  Janusz Kubicki, aktor Teatru Powszechnego w Łodzi, znany m.in. z seriali "Stawka większa niż życie", "Lalka" i "Vabank", zmarł w środę w Łodzi.

 • Nie żyje aktor Tim Brooke-Taylor

  W niedzielę, 12 kwietnia, zmarł Tim Brooke-Taylor, brytyjski aktor i komik. Jak podają media na Wyspach Brytyjskich, przyczyną śmierci było zakażenie koronawirusem.

 • Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Władze Ukrainy wszczęły śledztwo wobec znanego rosyjskiego aktora Michaiła Poreczenkowa, którego podejrzewają o terroryzm. Aktora widać w krótkim nagraniu, na którym strzela z karabinu maszynowego w kierunku pozycji ukraińskich wojsk na lotnisku w Doniecku.

 • Najlepsze profile instagramowe serialowych aktorów

  Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto", wciąż jest - wśród aktorek i aktorów znanych z polskich seriali - liderką, jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych mierzoną liczbą obserwujących (ma ich obecnie ponad 1,5 miliona). Młodziutka aktorka ostatnio głównie skupiła się na promocji marek. Posty modnej gwiazdki mają ogromne zasięgi, więc nic dziwnego, że aspirująca...

 • Japoński aktor Ken Takakura nie żyje

  Japoński aktor Ken Takakura zmarł w wieku 83 lat. Znany z występu w "Czarnym deszczu" (1989) Ridleya Scotta gwiazdor przegrał walkę z nowotworem węzłów chłonnych.

 • "Przyjaciółki": Znany aktor dołączył do obsady

  ...​Aktorki, aktorzy i ekipa serialu "Przyjaciółki" 4 czerwca wracają na plan zdjęciowy do 16. sezonu. Serial ten od 8 lat cieszy się ogromną popularnością. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że przez ostatnie lata co czwartek przed telewizorami "Przyjaciółki" śledziło średnio 2 miliony widzów. W nowym sezonie do obsady serialu dołącza Paweł Małaszyński.

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Nie żyje Stan Kirsch. Tragiczna śmierć aktora

  Zmarł aktor Stan Kirsch. O jego śmierci poinformowała zrozpaczona rodzina. Ciało aktora znaleziono w jego mieszkaniu.

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

Zdjęcia na temat: aktor mina
Wideo na temat: aktor mina
 • "Singielka": Czego aktorom będzie brakować po zakończeniu serialu?

  Na to pytanie starali się odpowiedzieć m.in. Paulina Chruściel, Julia Kamińska, Paweł Ciołkosz, Laura Breszka, Dominika Gwit, Mateusz Janicki i Anna Oberc.

 • Aktor spławia paparazzich

  74-letni Richard Chamberlain kulturalnie pozbywa się natrętnych fotoreporterów, pytających go m.in. o plany wakacyjne. Na pytanie jednego z nich, jak to robi, że mimo podeszłego wieku tak młodo wygląda, odpowiada: "Nie wiem, to musi być magia". Nowy Jork, 17 grudnia.

 • Witold Pyrkosz (1926-2017)

  22 kwietnia 2017 roku w Warszawie zmarł aktor Witold Pyrkosz znany z gry m.in. w: Janosiku, serialu ''M jak miłość'' oraz w ponad stu innych produkcjach zarówno filmowych, jak i teatralnych.

Dyskusje na temat: aktor mina
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Lepsza Kasta! Jeszcze jedna. Co ma do tego jego aktorstwo (jedna mina).

 • Re: "Na Wspólnej": Co w nowych odcinkach?

  Nie znosze tego Wojtka (Błacha),beznadziejny aktor. I ta mina jakby na kiblu siedzial caly czas...

 • Re: "Na Wspólnej": Smolny ma kochankę?

  zróbcie cos z tym wesołowskim czyli igorem niech np umrze mierny aktor sztywny co to za aktor z jedna mina do wszystkich ról kt ore zagrał czy on sam tego nie widzi

 • Re: "M jak miłość": Dwusferyczny Andrzej Młynarczyk

  absolutnie beznadziejny "aktor"...Ciągle jedna i ta sama zbolała mina i przygryzanie wargi. Co to ma być? naprawdę nie było nikogo lepszego?

 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  to aktor, więc dobra mina do złej gry, bo 20 late temu być może nie chciała dzieci, a teraz pozostało tylko dorobić ideologie, lepiej powiedz, co czujesz, to pomaga.

 • Re: "Belle Epoque": Nieznane sekrety pięknej epoki już wiosną na antenie TVN!

  O nie! Fajny klimat i opis ale nie Małaszyński i Cielecka, dwa próchna bez jakichkolwiek talentów. Kompletnie nie nadają się do tej produkcji. Jedyny ciekawy aktor ze znanych mi nazwisk to Lubos, człowiek kameleon, komedia czy dramat w każdym gatunku się odnajdzie. Mumia Cielecka, phi... Ta jej wiecznie nadąsana mina, arogancki uśmiech. Jakby łaskę robiła. I o zgrozo! Małaszyński?! Nie ma innych

 • Re: "M jak miłość": Ich czas minął?

  czy też uważacie, że aktor który gra Tomka, nie ma w sobie w ogóle życia? Cały czas flegmatyczny, jakiś taki obrażony na wszystkich, jego gra aktorska cały czas jest na jedno kopyto - obrażona mina i kwestie wypowiadane prawie szeptem. Nie znoszę go!

 • Re: W życiu jak w komputerze?

  NIGDY NIE GRAŁA DOBRZE - ZGNIECIONA TO KOMPLEMENT , MOŻE ZECHCE PANI ODEJŚĆ Z SERIALU KU UCIESZE WIDZÓW , A NIE TA KWAŚNA MINA I WYGLĄDA PANI NA ... A SYNEK ILE BIERZE ZA TE BZDURY NA PLANIE, NIE MA TO JAK MIEĆ MAMĘ Z UKŁADAMI BO SYNEK WYGLĄDA NA PLANIE DRAMATYCZNIE .LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ

 • Re: Nieludzki tatuś

  to mają grać tylko chude dzieci i chude osoby? puknij się w pustą głowę a mnie nie podoba się ten pulchny Piotruś synuś Ostałowskiej taki z niego aktor jak z koziej d... trąba !!!! nie mam problemu z wyglądem tego chłopca,ale on kompletnie nie potrafi grać tak samo jak aktorka, która gra Kaśkę...ta to mi działa na nerwy-powinna zniknąć z tego serialu !!!

 • Re: Aktorstwo ma we krwi

  Przecież to słaby aktor... Jak go oglądam mam wrażenie, że gra speszony i nie posiada mimiki twarzy... Zawsze taka sama mina.