• Informacje na temat:

  aktor mlode wilki

Artykuły na temat: aktor mlode wilki
 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".

 • Jarosław Jakimowicz: Będzie trzecia część "Młodych wilków"!

  Jarosław Jakimowicz chce wrócić na ekrany kin w wielkim stylu. Aktor zdobył popularność w latach 90. dzięki roli "Cichego" w filmie sensacyjnym "Młode wilki" Jarosława Żamojdy. Mimo że aktor w dalszym ciągu jest rozpoznawalny, jego kariera zwolniła. Obecnie gwiazdor liczy jednak na swój wielki powrót za sprawą trzeciej odsłony serii "Młode wilki", nad którą intensywnie pracuje.

 • "Panny z Wilka": 40 lat od premiery

  ...ubrać się w realne kształty aktorów, krajobrazu, przedmiotów. Tak, materializacja uczuć to mój zawód, ale marzyć mogę (...) Umarzyłem więc sobie piękny film". Marzenie udało mu się zrealizować rok(...) wcielił się Daniel Olbrychski, który grał w kilku wcześniejszych filmach Wajdy. Filmowe siostry to Anna Seniuk, Maja Komorowska, Stanisława Celińska, Krystyna Zachwatowicz i francuska aktorka Christine...

 • ...znajomi się ze mnie śmieją, że to taka moja etatowa rola kolegi - podrywacza " - żartuje aktor. No cóż, kolejne odcinki "Klanu" zapowiadają się bardzo ciekawie. Czy pojawienie się nowego bohatera będzie...

 • Nie żyje aktor Marek Frąckowiak

  Zmarł aktor Marek Frąckowiak. Aktor zdobył sympatię widzów między innymi dzięki rolom w "Psach", "Pierwszej miłości" oraz "Czasie honoru".

 • 10 lat temu zmarł wybitny aktor Zbigniew Zapasiewicz

  Był kwintesencją aktorstwa i teatru - wspominał Jerzy Jarocki. W filmach Zanussiego wykreował bohatera symbolizującego uwikłania polskiego inteligenta - pisano o jednym z najwybitniejszych powojennych aktorów polskich. 14 lipca mija 10. rocznica śmierci Zbigniewa Zapasiewicza.

 • Jonah Hill: Aktor we wszystkich rozmiarach

  Zaczynał od ról wulgarnych choleryków. Skategoryzowany jako aktor komediowy zaskoczył wszystkich swoimi próbami dramatycznymi. Dziś ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscara oraz świeży debiut reżyserski. 20 grudnia Jonah Hill kończy 35 lat.

 • Piotr Szwedes: "Młodego wilka" ciągnie do lasu

  Piotr Szwedes, aktor znany z kreacji w "Młodych wilkach", kończy w środę 47 lat. Aktor od kilku lat organizuje w swoim rodzinnym Lidzbarku Warmińskim koncerty charytatywne na rzecz miejscowego szpitala.

 • Nie żyje aktor Andrzej Grąziewicz

  Nie żyje aktor Andrzej Grąziewicz, znany z filmów "Ogniem i mieczem" i "Stara baśń" oraz seriali "Zmiennicy" i "07 zgłoś się". Miał 75 lat.

 • Jan Nowicki: Nie chciałem być aktorem

  Ma w sobie coś z filozofa. Nie dąży do sławy, nie planuje, nie skupia się na marzeniach. Ten znakomity aktor ceni sobie dzisiaj życie w niewielkim domu na Kujawach, obserwowanie przyrody i pisanie.

Zdjęcia na temat: aktor mlode wilki