• Informacje na temat:

  aktor młynarczyk

Artykuły na temat: aktor młynarczyk
 • Andrzej Młynarczyk zakochany?

  ...dużo czasu. Jednocześnie wiem, że tego czasu mam coraz mniej" - kończy aktor, który może pochwalić się jedną z najlepszych sportowych sylwetek w show. Wcześniej zakochani pokazali się na ślubie kolegi aktora z serialu "M jak miłość", Tadeusza Chudeckiego. Ponownie Andrzeja Młynarczyka w "Celebrity Splash!" będziecie mogli zobaczyć w półfinale 18 kwietnia. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi...

 • Andrzej Młynarczyk: Jak to dobrze, że pan żyje

  Przez 10 lat Polacy oglądali Andrzeja Młynarczyka w "M jak miłość". Aktor odszedł jednak z serialu, a jego bohater został uśmiercony. Dzięki roli Tomka Chodawskiego artystę spotkało wiele osobliwych sytuacji z przypadkowo spotkanymi ludźmi.

 • Andrzej Młynarczyk: Marzę o B.B. Kingu

  W dziewiątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znany z "M jak miłość" Andrzej Młynarczyk, może dać upust swojemu talentowi aktorskiemu. Marzy o szalonych metamorfozach, by wcielać się w muzyków, którzy pod każdym względem różnią się od niego.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment występu Andrzeja Młynarczyka z sobotniego (21 kwietnia) odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Młynarczyk: Każda nagroda jest ważna

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O pierwszą statuetkę w swojej karierze walczy nominowany w kategorii: Aktor, Andrzej Młynarczyk.

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Zachwycił publiczność "Celebrity Splash", niemalże bezbłędnie wykonując półtora salta w przód w pozycji łamanej z wysokości 7,5 metra. Jurorzy przyznali Andrzejowi Młynarczykowi (35 l.) maksymalną(...), jedyny skok - mówił aktor tuż po zakończeniu show. Na planie w Poznaniu dostał ksywkę "pan dalej, mocniej, bardziej". Rzeczywiście, aktor nominowany do nagrody Telekamery 2011, nie uznaje półśrodków...

 • Andrzej Młynarczyk z "M jak miłość" w "Celebrity Splash!"

  Andrzej Młynarczyk, czyli Tomasz Chodakowski z "M jak miłość", to jeden z najbardziej wysportowanych polskich aktorów. Uprawia koszykówkę, kolarstwo, wspinaczkę, a ostatnio - by jak najlepiej wypaść w show "Celebrity Splash!" - skoki do wody!

 • Dlaczego zabrakło jej na pogrzebie Pyrkosza?

  Wiele gwiazd i przyjaciół z planu "M jak miłość", w tym Teresa Lipowska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Dominika Ostałowska, Barbara Kurdej-Szatan czy Andrzej Młynarczyk, było obecnych na pogrzebie Witolda Pyrkosza. Wśród osób upamiętniających pamięć artysty zabrakło jednak Julii Wróblewskiej. Dlaczego?

 • Odpadli z "Tańca..."

  W siódmym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska. W niedzielę, 17 października, para zatańczyła foxtrota, ale zdobyła zbyt mało punktów, aby zostać w programie.

 • Ciachorowski: Powtórzy sukces Bobka?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O statuetkę w kategorii: Aktor walczy znany z serialu "Majka" Tomasz Ciachorowski.

Zdjęcia na temat: aktor młynarczyk
Wideo na temat: aktor młynarczyk
 • "M jak miłość": Dwusferyczny Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Młynarczyk opowiada o swojej pracy, tymczasem Barbara Kurdej-Szatan opowiada o tym, jak jej kolega zachowuje się poza kamerą. Aktor przy okazji zdradza, że marzy o śpiewie i niedawno zaczął uczęszczać na jego lekcje.

 • Andrzej Młynarczyk o programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Andrzej Młynarczyk jest jednym z uczestników dziewiątej edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skąd pomysł na śpiewanie? O tym aktor opowiedział w rozmowie z Martą Podczarską z Interii. - Coś już gdzieś mi świtało wcześniej o tym śpiewaniu. Myślałem o tym, żeby śpiewać. Kiedy dostałem propozycję udziału w programie, pomyślałem, że jeżeli będę mógł zrealizować aktorsko te elementy

 • Andrzej Młynarczyk piłkarzem!

  Świetnie się bawiłem podczas realizacji tego odcinka - mówi aktor, którego zobaczymy w nowym sezonie serialu "Hotel 52". Andrzej Młynarczyk zagra piłkarza z nowymi pomysłami na życie.

Dyskusje na temat: aktor młynarczyk