• Informacje na temat:

  aktor na dobre i złe marek

Artykuły na temat: aktor na dobre i złe marek
 • Marek Kalita: Dziś nie jest źle

  Marek Kalita to aktor bardzo wszechstronny, podziwiany przez kolegów. Mówi, że jego największą pasją stał się teatr. Jest autorem adaptacji, reżyserem, a nawet scenografem. Niedawno widzieliśmy go w roli prymasa Wyszyńskiego w "Zaćmie". Widzowie "Na Wspólnej" kibicują granemu przez niego dr. Ostrowskiemu.

 • Marek Bukowski: Dobra passa trwa

  Aktor Marek Bukowski dwa lata temu powrócił do zawodu po wieloletniej przerwie. Długo nie musiał czekać na propozycje. Obecnie artysta jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce.

 • Marek Bargiełowski nie żyje

  Aktor Marek Bargiełowski nie żyje - poinformowała "Rzeczpospolita". Odtwórca głównej roli w filmie Janusza Zaorskiego "Pokój z widokiem na morze" miał 73 lata.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Scenarzyści serial u "Na Dobre i na złe" nie zasypiają gruszek w popiele i dbają o to, aby widzowie się nie nudzili. Od niedawna w szpitalu w Leśnej Górze pojawiała się nowa, piękna pani anestezjolog, czyli doktor Alicja. Lekarkę gra Anna Cieślak, znana dotychczas z serialu "Egzamin z życia" oraz filmu "Masz na imię Justine" . Aktorkę zobaczymy też niedługo w komedii romantycznej "Dlaczego nie...

 • Być aktorem, nie celebrytą

  ...imperiów"? - W przypadku "Wojny imperiów" dostaliśmy szeroką krytykę. Była bardzo uważna, bardzo precyzyjna, krytyczna i chwaląca. Punktująca dobre rzeczy i złe. Do tej krytyki mam zaufanie. Na(...)Aktor na ekranie zadebiutował w epizodycznej roli serbskiego uchodźcy w "Liście Schindlera" w 1993 roku. Zagrał później w wielu znanych polskich filmach, m.in. w: "Szamance" i kultowym "Kilerze...

 • "Na dobre i na złe": Pokocha innego?

  ...coraz większy sentyment. Co za czar tkwi w tym mężczyźnie? W "Na dobre i na złe" Kuba Burski utknął w Australii i raczej nie wróci do Leśnej Góry. Jeśli wpadnie to z rzadka i na krótko. Łatwo wyśledzić(...) lekarski kitel i zastąpił go sutanną. Na jak długo? To się okaże. Pierwsze małżeństwo serialowej doktor Zosi zakończyło się fiaskiem. Ślub Burskich w pierwszej części "Na dobre i na złe" wydawał się...

 • Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  ...- Lubię grać w serialach, nawet bardziej niż w filmach - przyznaje Marek Bukowski. Aktor opowiada o swoich początkach, blaskach i cieniach zawodu, książce oraz radości, jaką czerpie z pisania scenariuszy. Zdradza też, jakiej przyszłości chciałby dla swoich synów.

 • Marek Bukowski: Nie odwołujcie wizyt

  Marek Bukowski przerwał milczenie i w zabawny sposób dał do zrozumienia, że jego bohater nie zniknie z serialu „Na dobre i na złe”. Jednocześnie ujawnił, iż zagra w nowej komedii romantycznej.

 • Bobek: "Rola Marka to wyzwanie"

  Filip Bobek jako Marek Dobrzański, w ciągu roku rozkochał w sobie nie tylko BrzydUlę, ale i miliony Polek!

Zdjęcia na temat: aktor na dobre i złe marek
Wideo na temat: aktor na dobre i złe marek
 • „Pod wspólnym niebem”: Marek Bukowski i tajemniczy wąs

  Marek Bukowski opowiada nam o szalonej, nowej komedii „Pod wspólnym niebem”. Jest to serial zainspirowany dziełem „Romeo i Julia”. Aktor opowiada nam także o swojej nowej współlokatorce w serialu „Na dobre i na złe” oraz o kolejnym sezonie „Belle Epoque”.

Dyskusje na temat: aktor na dobre i złe marek