• Informacje na temat:

  aktor pali

Artykuły na temat: aktor pali
 • Leszek Lichota: Rebrow mniej pali i mniej przeklina

  Trzeci sezon "Watahy" to bardziej gra w szachy, niż sceny akcji - zapowiada Leszek Lichota. Aktor zdradza również, że jego bohater, Rebrow, teraz rzadziej sięga po papierosy. Przyznaje: "kiedy mam na ujęciu zapalić i mamy kilka dubli, no to nie jestem tego w stanie znieść".

 • Chory Swayze wciąż pali

  O swojej chorobie aktor dowiedział się na początku roku. Wtedy jego stan był tak poważny, że lekarze dawali mu jedynie kilka miesięcy życia. Szczęśliwie Swayze zaczął dobrze reagować na terapię w Stanford University Medical Center. Udało mu się wrócić do pracy. Dzięki swojej odważnej postawie i nieopuszczającemu go optymizmowi 55-letni aktor stał się wzorem dla innych chorych. Jednak Swayze nie...

 • Pali za dużo marihuany

  .... Znalazł się bowiem w głębokim kryzysie wiary we własne zawodowe umiejętności, nie dba o siebie i pali za dużo marihuany. Reżyser filmu Jonas Pate jest bardzo zadowolony z tego, że udało mu się pozyskać Kevina Spacey'a do projektu, gdyż aktor jest ostatnimi czasy bardzo zapracowany. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się już w Los Angeles.

 • Uwaga! Palący aktor!

  Palący aktor, w kultowym filmie to największa zachęta dla młodych ludzi do sięgnięcia po papierosa. Filmy, których bohaterowie używają nikotyny są niebezpieczne dla zdrowia i rozwoju młodzieży - alarmuje Centrum Studiów Antynikotynowych z Wielkiej Brytanii.

 • Nagość na ekranie, czyli kiedy aktor się wstydzi

  Ciało jest narzędziem pracy aktora - ta stara prawda nie zawsze znajduje odzwierciedlenie na planie filmowym. Kiedy trzeba stanąć nago przed kamerą, dla niektórych jest to bariera nie do przejścia.

 • Radcliffe pali marihuanę?

  Daniel Radcliffe po ataku mediów oskarżających młodego aktora o eksperymentowanie z narkotykami, znalazł obrońcę w swoim ekranowym wrogu z "Harry'ego Pottera" - Tomie Feltonie.

 • Celebryci bronią skazanego na więzienie aktora Pawła Ustinowa

  Wielu rosyjskich celebrytów potępiło we wtorek na portalach społecznościowych wyrok 3,5 roku kolonii karnej dla początkującego aktora Pawła Ustinowa, który został aresztowany 3 sierpnia podczas opozycyjnej demonstracji w Moskwie.

 • Püdelsi: Nic na pałę

  ...fabularnego z udziałem aktorów, nie będzie się on przekładał na mały format wyświetlaczy telefonów komórkowych. A chcieliśmy, żeby to było czytelne dla wszystkich. - Dlatego zaprosiliśmy młodych ludzi...

 • Bez reżysera, bez aktorów, bez fabuły

  ..."Modelowy wręcz przykład filmu zrobionego bez reżysera, bez aktorów, bez fabuły" - rozpoczyna swój tekst o "Fighting" Wojtek Kałużyński z "Dziennika". Co więc robić, jeśli w filmie brak(...)', 'Rocky') i poświęcając głębie emocjonalną bohaterów na rzecz happy endu, Montiel zrobił film bardzo przeciętny, niespójny, słaby aktorsko (nawet Howard pozbawiony charyzmy) i niezbyt logiczny...

 • Ryszard Kotys z nowym rokiem nie ma czego rzucać

  Nie pali, nie nadużywa alkoholu, nie ma czego rzucać z nowym rokiem. Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, sąsiad Kiepskiego, w styczniu zaczyna zdjęcia do kolejnego sezonu "Kiepskich", wchodzi też na plan filmowy.

Zdjęcia na temat: aktor pali
Dyskusje na temat: aktor pali