• Informacje na temat:

  aktor piotr adamczyk ślub

Artykuły na temat: aktor piotr adamczyk ślub
 • Adamczyk i Rosati: Będzie ślub?

  Miłość kwitnie! Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wreszcie pojawili się razem publicznie. Miało to miejsce na gali Festiwalu Twórczości Filmowej w Lipnie, na której aktor odebrał nagrodę za osiągnięcia zawodowe.

 • Adamczyk: Kariera czy ślub?

  Choć Piotr Adamczyk dementuje pogłoski o kwietniowym ślubie, jednocześnie nie chce zostać starym kawalerem. Tłumaczy, że na razie są z narzeczoną po prostu zbyt zapracowani.

 • Potrafi zaskoczyć

  Piotr Adamczyk poznał swoją żonę na castingu do filmu, w którym miała grać ... jego żonę. To pewnie był znak.

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

 • Jesień w kinie: Festiwalowe hity i reżyserskie debiuty

  Hity z największych światowych festiwali, produkcje nominowane do najważniejszych nagród, reżyserskie debiuty, tytuły historyczne i wyczekiwane filmy z młodymi aktorami w rolach głównych - to wszystko będzie można obejrzeć jesienią na ekranach polskich kin.

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  ...2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.

 • Weekend w kinie: Kobiety się bawią, mężczyźni walczą

  ...! W obsadzie polskiego dubbingu usłyszymy znanych aktorów: Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską i Antoniego Pawlickiego. W komedii "Ostra noc" - zdecydowanie dla dorosłych! - pięć przyjaciółek(...) wraz z innymi młodymi arystokratkami i powraca do rodzinnej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że rodzice zaplanowali córce ślub z wicehrabią, Julianem de Lamare. Podczas pierwszego spotkania...

 • Rozstania i rozwody 2013 roku

  Mijający rok z pewnością nie wszyscy wspominać będą jako szczęśliwy. W ciągu ostatnich 12 miesięcy rozstało się bowiem wiele aktorskich par...

 • Bachleda-Curuś o "Bitwie pod Wiedniem"

  ...- piękny i kontrolowany. Grała pani we wspólnych scenach z F. Murrayem Abrahamem i Antonio Cupo. Z kim jeszcze pani współpracowała? - Między innymi z Piotrem Adamczykiem, który wcielił się w cesarza(...), wyrachowaną, zgorzkniałą. Kobietę, która straciła wiarę. Pod wpływem Marka księżna zaczyna na powrót wierzyć. Jest w filmie piękna scena jej uzdrowienia i nawrócenia. Interesujące dla mnie jako aktorki było...

Zdjęcia na temat: aktor piotr adamczyk ślub